Powiadomienie „Brak ładowania iPada” jest denerwujące - Mavericks


16

Dostaję ten naprawdę cholernie irytujący sztandar za każdym razem, gdy podłączam iPada, a czasami, kiedy buduję i wchodzę w Xcode, na sekundę traci połączenie z iPadem i od razu się łączy.

Czy ktoś wie, jak pozbyć się tego powiadomienia? Wiem, że mój iPad nie ładuje się na tym komputerze Mac Pro, wyprzedza iPada, więc ma mniej energii przechodzącej przez porty USB.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


To powinno pojawić się tylko po podłączeniu przez USB hub-a może autonomicznych, na monitorze lub w klawiaturze. Czy sprawdziłeś, że problem nie ustępuje po podłączeniu bezpośrednio do komputera Mac Pro?
Christian L,

Jest to stary Mac Pro, ma niższy prąd niż nowsze komputery Mac utworzone po wydaniu oryginalnego iPada.
David Wong,

Nie zmienia to faktu, że alert powinien (zwróć uwagę na moje pierwotne sformułowanie; nie jest to niejednoznaczne) tylko wtedy, gdy jest podłączony do jakiegoś koncentratora USB. Dlatego zadałem pytanie wyjaśniające, na które nie zadałeś sobie trudu, aby odpowiedzieć.
Christian L,

Podłączam go bezpośrednio do komputera, bez koncentratora, to nie jest nieznane zachowanie, już wiem, że nie będzie się ładować, to ograniczenie w przypadku starego komputera Mac. Chcę pozbyć się irytującego powiadomienia. Poprzednie wersje OS X w ogóle nie powiadamiały na komputerze, po prostu pokazywałyby na iPadzie, że się nie ładuje,
David Wong

1
Pyta, jak pozbyć się wiadomości, a nie jak ładować iPada.
devios1,

Odpowiedzi:


16

Aby wyłączyć powiadomienia:

sudo defaults write com.apple.usbd NoiPadNotifications -bool YES
sudo killall usbd

Aby włączyć je ponownie:

sudo defaults delete com.apple.usbd NoiPadNotifications

Via Craig Hockenberry

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.