Jak wyłączyć przejście slajdu podczas przełączania między dwoma aplikacjami pełnoekranowymi w systemie OS X Mavericks?


30

Przełączanie aplikacji powoduje przesuwanie jednej aplikacji do drugiej. W większości przypadków jest to w porządku, ale pracuję na MacBooku Air, a przejście do slajdów powoduje czasami chorobę lokomocyjną, szczególnie po dłuższym użytkowaniu (ponad 4 godziny). Szukasz sposobu na wyłączenie tych animacji.

Totalspaces2 ma opcję wyłączania przejścia slajdów, więc jestem prawie pewien, że to możliwe. Lew, lew górski miał komendy terminalu dotyczące animacji. Próbowałem ich wszystkich i nie współpracują z Mavericks. Szukam poleceń terminalu Mavericks, aby osiągnąć to samo.


Jak nazywasz przejście slajdów? Czy możesz podać ilustrowany przykład?
lauhub

Wygląda na to, że nie ma znanego rozwiązania tego apple.stackexchange.com/questions/17929/…
Kevin Grabher

Odpowiedzi:


1

Nie ma sposobu, aby wyłączyć animację, ale możesz zajrzeć do TotalSpaces , która zastępuje wbudowanego menedżera obszaru roboczego. Dzięki temu możesz całkowicie wyłączyć przejścia (a także użyć różnych animacji i układów dla spacji). To nie jest darmowe (18 USD), ale jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.


1
Dan ma rację, na razie nie ma możliwości wyłączenia animacji z terminala. Próbowałem TotalSpaces 2 (dla indywidualistów), wyłącza animacje, ale robi to poprzez modyfikację samego systemu operacyjnego. Chciałem zwrócić uwagę, że jeśli chcesz tylko wyłączyć animacje, a nie funkcje spacji, wersja szlaku TS2 powinna wystarczyć. Po zakończeniu okresu próbnego kontrolki animacji nadal działają.
krok

5

W MacOS Sierra:

 - Go to System Preferences -> Accessibility -> Display 
 - Check in the box "Reduce motion".

Ta nowa funkcja przyspieszy animację między różnymi technikami wyświetlania ruchu, takimi jak sterowanie misją, przełączanie komputerów stacjonarnych itp.


To wydaje się być poprawną odpowiedzią, przynajmniej w makach 10.12.6.
hoosierEE

-2

domyślne zapisuje NSGlobalDomain NSAutomaticWindowAnimationsEnabled -bool NO


Chociaż Twoja odpowiedź może być rozwiązaniem problemu, nie podajesz kontekstu, w jaki sposób OP powinien wykonać to polecenie, ani nie tworzysz kopii zapasowej rozwiązania z bardziej objaśniającymi informacjami i linkiem (lub dwoma) do wiarygodnych źródeł, w których odkryłeś to rozwiązanie. . Można go usunąć.
IconDaemon

Nie jest to również właściwe polecenie do przejścia slajdów, ale do powiększania okna
Tetsujin

Nie ma to żadnego wpływu na przełączanie między pulpitami pełnoekranowymi za pomocą klawiszy Ctrl + Lewo / Ctrl + Strzałka w prawo (inaczej „przejścia slajdów”), jak wspomniano wcześniej
Mark Edington
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.