Problemy z kalendarzem w systemie iOS 7 zaraz po aktualizacji urządzenia


3

Kalendarz na iPhonie 4s nie działa z iOS 7. Przestał działać 2 dni temu. Nie otworzy się na telefonie. iCloud działa dobrze, podobnie jak iCal na moim MacPro.

Jak sprawić, by znów działał?


1
Co rozumiesz przez „to nie działa”? Czy aplikacja ulega awarii podczas uruchamiania?
Matthieu Riegler

Tak. Nie otwiera się. Dwa dni temu było dobrze. Przypomnienia przestały działać tego samego dnia. Żadne się nie otworzy. Każdy zaczyna się otwierać po dotknięciu przycisku aplikacji, a następnie każdy zawiesza się bez otwierania. Jeśli zostawię ekran w spokoju, telefon powróci do ekranu głównego po 10–15 sekundach. Z góry dziękuję za pomoc.
Jan

Nie podoba mi się iPhone i wszystko działa teraz.
John

Odpowiedzi:


3

Upewnij się, że masz skonfigurowany kalendarz w iOS, kalendarz iCloud (Ustawienia -> iCloud) lub inny (Ustawienia -> Poczta, kontakty, kalendarze). Jeśli Twoje jedyne kalendarze są tylko do odczytu, takie jak Wydarzenia na Facebooku i Urodziny, nie będziesz mógł tworzyć wydarzeń.

W iOS 7 i 8 możesz sprawdzić ustawione kalendarze, dotykając „Kalendarze” u dołu widoku kalendarza. Jeśli nie widzisz kalendarza iCloud ani innego, który możesz edytować, musisz go utworzyć.


1

Początkowy zestaw kroków rozwiązywania problemów może być:

  1. Spróbuj wykonać kopię zapasową urządzenia.
  2. Wyłącz urządzenie.
  3. Sprawdź, czy kalendarze nadal działają, logując się do interfejsu internetowego za pomocą komputera, gdy urządzenie iOS jest wyłączone, aby upewnić się, że usługa jest uruchomiona, a konto działa poprawnie.

W tym momencie możesz ponownie uruchomić telefon i rozpocząć rozwiązywanie problemów, jeśli nadal działa nieprawidłowo.


0

Przejdź do „Poczta, kontakty, inne”, w „Kontach” przejdź do „iCloud” i upewnij się, że „Kalendarze” są włączone.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.