Czy możesz udostępniać lub zapisywać wiadomości poczty głosowej iPhone'a?


13

Czy istnieje sposób na eksport lub pocztę głosową e-mail (nie notatki głosowe) z iPhone'a (z systemem iOS7)?

Sądzę, że istnieją pewne ukryte sposoby na uzyskanie dostępu do plików po synchronizacji z komputerem, ale czy jest jakiś sposób, aby to zrobić bezpośrednio z telefonu? (Właściwie nawet rozwiązanie na komputerze prawdopodobnie by pomogło.) Widziałem tę odpowiedź dla telefonów z jailbreakiem.


Czy rozwiązanie musi być bezpłatne lub wbudowane w system iOS? Czy komputerowa alternatywa jest dopuszczalna?
JW8

1
Jest to wbudowane w iOS 9: support.apple.com/en-us/HT205012
Adrian Macneil

Odpowiedzi:


4

Sądzę, że istnieją aplikacje, które mogą wyodrębniać wiadomości głosowe z twojego telefonu, ale kosztują pieniądze i wymagają podłączenia telefonu do komputera.

Najprostszym sposobem jest podłączenie telefonu do komputera za pomocą kabla audio 3,5 mm. Skorzystaj z prostej aplikacji do nagrywania dźwięku, takiej jak Audacity , kliknij przycisk nagrywania i odtwórz wiadomość głosową.


Dzięki. Przypuszczam, że nagrywanie do Audacity lub GarageBand itp. Jest rozsądną opcją, jeśli nie ma metody wewnętrznej.
beroe

3

Mam numer Google Voice, na który właśnie przesyłam ważne wiadomości głosowe.

Aby to zrobić w typowym systemie poczty głosowej, naciśnij 6, aby uzyskać więcej opcji, a następnie 2, aby go przekazać.

Możesz przechowywać je na swoim koncie Google tak długo, jak chcesz, lub możesz je pobrać do woli.

Mam nadzieję, że to jest pomocne.


3

Użyłem aplikacji innej firmy o nazwie TouchCopy do zapisywania wiadomości poczty głosowej iPhone'a na moim komputerze.

TouchCopy umożliwia odtwarzanie i kopiowanie wiadomości głosowych otrzymanych na iPhone'a. Aby wyświetlić wszystkie wiadomości głosowe przechowywane na telefonie iPhone, kliknij przycisk Poczta głosowa w TouchCopy.

TouchCopy skopiuje wiadomości z twojego iPhone'a, jeśli twój iPhone obsługuje Visual Voice Mail. Będą to wiadomości głosowe dostarczane w ramach abonamentu danych Visual Voice Mail od operatora sieci komórkowej.

Źródło: Kopiowanie wiadomości głosowych iPhone'a za pomocą TouchCopy

Pamiętaj, że wiadomości głosowe muszą być przechowywane w telefonie iPhone, a nie przez operatora sieci, aby działał.1

Używam Odszyfruj pocztę głosową od około roku i zapisuje wszystkie moje wiadomości głosowe iPhone'a jako pliki mp3 na moim komputerze. Świetny mały program, który umożliwił mi uratowanie poczty głosowej mojej babci po jej śmierci.


1

Oto kilka innych programów, które pozwalają eksportować wiadomości głosowe z telefonu iPhone na komputer:

  • iMazing (nie jest darmowy i umożliwia eksport tylko jednej poczty głosowej w trybie próbnym)
  • iBackupBot (nie jest darmowy, ale umożliwia eksportowanie wszystkich wiadomości głosowych w trybie próbnym)
  • iExplorer (nie jest darmowy i nie pozwala eksportować żadnej poczty głosowej w trybie próbnym)

Wszystkie trzy programy działają na komputerach Mac lub Windows.0

Nie - wersje iOS do iOS 9 włącznie nie pozwalają na przesyłanie dalej, edycję, udostępnianie ani w inny sposób wypychanie poczty głosowej przechowywanej na urządzeniu.

Musisz skorzystać z modu jailbreak (nie polecam tego) lub narzędzia do odczytu plików z telefonu po sparowaniu z komputerem. Możesz użyć parowania USB lub WiFi i istnieje wiele opcji aplikacji do przechwytywania plików poczty głosowej, ale zależą one od wybranego systemu operacyjnego komputera.

Na koniec skontaktuj się ze swoim operatorem - mogą one pozwolić Ci na przesłanie wiadomości, która wciąż znajduje się na ich serwerach lub być w stanie pomóc. Znowu - istnieją setki przewoźników, więc jest to coś więcej do zbadania dla konkretnego przewoźnika lub zmiany przewoźników, jeśli możesz znaleźć jednego, który pomoże w tej funkcji / funkcji.


-1

Podłącz urządzenie do iTunes za pomocą USB lub Wi-Fi, wybierz urządzenie, a następnie kartę Muzyka i zaznacz opcję Notatki głosowe, a następnie zsynchronizuj urządzenie.


Zastanawiałem się nad pocztą głosową z połączeń przychodzących, a nie z notatkami nagranymi za pomocą aplikacji Voice
Memos

-1

Niech Siri zadzwoni na twoją pocztę głosową ... Postępuj zgodnie z poleceniami menu głosowego .... ez

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.