Maverick - Wyłącz zewnętrzną klawiaturę podczas snu


0

Mam MacBooka Pro (model 10.1) z OsX Maverick.

Po naciśnięciu przycisku zasilania komputer Mac przechodzi w tryb uśpienia. Można go obudzić, naciskając dowolny klawisz na klawiaturze wewnętrznej. W porządku.

Mam także dwa zewnętrzne monitory (jeden przez HDMI, a drugi przez piorun) podłączone do mojego MacBooka Pro i zewnętrzną klawiaturę USB. Każdy klawisz na zewnętrznej klawiaturze budzi również komputer Mac.

Po przełączeniu MacBooka w tryb uśpienia zamykam pokrywę i chciałbym wyłączyć klawiaturę zewnętrzną. Czy to jest możliwe? Co więcej, czy można przełączyć komputer Mac w tryb uśpienia po zamknięciu pokrywy (z podłączonym monitorem zewnętrznym) i wyłączeniu klawiatury zewnętrznej?


1
Czy klawiatura zewnętrzna jest podłączona przez USB lub Bluetooth? Chciałbym ponownie sformułować pytanie, aby to odzwierciedlić. Jeśli Bluetooth, możesz odznaczyć opcję „Zezwalaj urządzeniom Bluetooth na wybudzanie tego komputera” w sekcji zaawansowanej Bluetooth w Preferencjach systemowych.
Pan Królik

@MrRabbit To klawiatura USB. Zredagowałem pytanie.
Maverik,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.