Czy przywrócić ikonę dokowania wykresu kołowego RAM, która została usunięta w Mavericks? [duplikować]


2

Tak skonfigurowałem Monitor aktywności na wszystkich moich komputerach. Skonfigurowałem również komputery Mac moich przyjaciół, którzy nie są technikami:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

To była najlepsza „migawka zdrowotna” dla komputera Mac, którą wymyśliłam, i nie jest trudna do skonfigurowania. Radzę znajomym i klientom, aby zawsze upewniali się, że „widzą zielony”, gdy mają problemy z szybkością systemu lub czasem reakcji.

A potem był to świetny sygnał, że wymagana jest albo aktualizacja pamięci RAM, albo niektóre aplikacje wymykają się spod kontroli.

Ale teraz ta opcja została usunięta w Mavericks. Jest to bardzo denerwujące, ponieważ Mavericks obiecuje lepsze wykorzystanie pamięci w niektórych laptopach. Nie mogłem się doczekać, aby zobaczyć porównanie wykresu kołowego.

Czy ktoś wie, jak (1) po prostu wyświetlić ten sam wykres, a nawet (2) ustawić na nim ikonę doku Monitora aktywności?


Możesz go edytować, jeśli chcesz go ponownie otworzyć, aby znaleźć uzasadniony zamiennik wykresu vm_statzamiast zastanawiać się, dlaczego (lub czy) Monitor aktywności się zmienił. Wydaje się, że jest to dobrze opisane w drugim powiązanym wątku.
bmike

Odpowiedzi:


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.