Nowe breloki „Elementy lokalne” w systemie macOS 10.9+: o co w tym wszystkim chodzi?


10

macOS (10.9 Mavericks) utworzył dla mnie nowy brelok „Elementy lokalne”, którego nie można usunąć. Jaki jest tutaj pomysł i dlaczego oprócz mojego pęku kluczy do logowania istnieje drugi pęku kluczy?

Odpowiedzi:


4

Jeśli masz na myśli pęku kluczy, który nazywa się Local Items w amerykańskim języku angielskim, myślę, że jest używany do elementów pęku kluczy, które kwalifikują się do synchronizacji z pękiem kluczy iCloud .

Od http://arstechnica.com/apple/2013/10/os-x-10-9/5/ :

Jeśli brelok iCloud zostanie następnie wyłączony, podświetlony na powyższym zrzucie brelok iCloud zostanie zastąpiony brelokiem „Elementy lokalne” o tej samej zawartości co brelok iCloud. Wszelkie elementy dodane do pęku kluczy elementów lokalnych zostaną wypchnięte na inne urządzenia po ponownym włączeniu pęku kluczy iCloud.

Nigdy nie włączałem pęku kluczy iCloud, ale mam również pęku kluczy przedmioty lokalne. Zawiera około połowy elementów pęku kluczy z mojego pęku kluczy logowania lub głównie haseł do formularzy internetowych. Brelok elementów lokalnych nie wydaje się odpowiadać żadnemu plikowi i nie można go usunąć.


Dziękujemy za wskazanie poprawnej nazwy. Błędnie przetłumaczyłem niemiecką lokalizację „Lokale Objekte”. Rzeczywiście kiedyś włączyłem pęku kluczy iCloud, a następnie wyłączyłem go z powodu poważnych obaw dotyczących bezpieczeństwa. Nienawidzę jednak faktu, że nie mogę go usunąć ani zmienić jego ustawień, ani zmusić poczty i innych usług systemowych do pobierania haseł z mojego pęku kluczy logowania, a nie pęku kluczy „Elementy lokalne”. Brzmi jak imo błędu.
Ortwin Gentz

Zalogowałem błąd: pęku kluczy „Elementy lokalne” nie można usunąć ani skonfigurować ( openradar.appspot.com/15330380 )
Ortwin Gentz

0

Istnieje różnica między pękiem kluczy lokalnych elementów a pękiem kluczy logowania. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na ten drobny szczegół, gdy pojawi się komunikat o błędzie.

Jeśli masz problem z pęku kluczy lokalnego elementu, oto, co zrobiłem, aby rozwiązać problem, którego nic innego nie naprawiłoby.

Nazwa folderu, który podaje, nie jest nazwą, która tam będzie, mój miał tylko jeden folder. Następnie przeniosłem go na pulpit i uruchomiłem ponownie, po czym inny go zastąpił. Potem kazałem im usunąć folder, który przeniosłem, uruchomiłem ponownie i wszystko zostało naprawione i nie wyskoczyło już miliony skrzynek z prośbą o lokalny brelok do kluczy ...


-1

Chociaż pęku kluczy „Elementy lokalne” nie można usunąć, możesz usunąć pojedyncze elementy w nim przechowywane.


1
Cześć i witamy, aby zapytać inaczej! To nie odpowiada bezpośrednio na pytanie, które brzmi: dlaczego ten drugi breloczek istnieje na początek?
Ian C.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.