Jak zsynchronizować telefon iPhone 3G z systemem OS X 10.9?


1

Czy ktoś ma pomysł, jak zsynchronizować iPhone 3G i Mac OS 10.9? Wygląda na to, że Mavericks używa teraz tylko iCloud, więc nie wydaje się, aby zsynchronizować oba te elementy.

Odpowiedzi:


0

Powinieneś być w stanie zsynchronizować go bezpośrednio za pomocą USB. Czy wyświetla komunikaty o błędach? Co to mówi

Konieczne może być również sprawdzenie preferencji synchronizacji w ustawieniach telefonu. Jaka wersja iOS jest zainstalowana lub czy więzienie jest zepsute?


Nie otrzymuję żadnego komunikatu o błędzie ... po prostu nie synchronizuje się. Używam połączenia USB jak zawsze ... od 10.9 nie synchronizuje się. IOS to 4.2.1.
Dudley,

Właściwie powinienem wyjaśnić ... synchronizuje aplikacje. Po prostu nie kontakty i kalendarze.
Dudley,

Wygląda na to, że problem może wynikać z ustawień telefonu kalendarza i kontaktów. Czy to kalendarz Google, czy lista kontaktów z Google? Sprawdziłbym stronę / fora wsparcia Apple pod kątem podobnych przypadków, ponieważ ostatnio pojawił się problem z instalacją Mavericks, a także aktualizacji iTunes na OS X. Baza wiedzy powinna być na bieżąco z indywidualnymi problemami i ostatnimi problemami użytkowników.
JRW2252

0

Firma Apple wyłączyła lokalną synchronizację kontaktów i kalendarzy w wersji 10.9. Od http://support.apple.com/kb/PH12117 :

„Jeśli korzystasz z systemu OS X Mavericks w wersji 10.9 lub nowszej, Twoje kontakty, kalendarze i inne informacje są aktualizowane na komputerach i urządzeniach z systemem iOS za pośrednictwem usługi iCloud.”

Ponieważ iCloud jest jedynym sposobem synchronizacji tych informacji, a ponieważ iPhone 3G nie może korzystać z iCloud, nie ma sposobu na zsynchronizowanie tych informacji z 3G i komputerem Mac z systemem Mavericks.

Zatem jedynymi opcjami są przywrócenie wcześniejszej wersji OSX, uruchomienie własnego serwera Mavericks (może nie działać z 3G), skorzystanie z usługi synchronizacji opartej na Internecie innej firmy lub poczekanie na połączenie internetowe innej firmy (USB ) usługa synchronizacji. Zobacz np. Https://discussions.apple.com/thread/5460803?start=0&tstart=0 różne posty na temat tego, jak to zrobić.

Mam nadzieję że to pomoże.

Ron


0

Możesz użyć lokalnej synchronizacji wbudowanej w iTunes 11.21 lub nowszą do synchronizacji kontaktów i kalendarzy lokalnie z iPhone 3G i starszymi wersjami.

Po prostu utwórz replikę swoich kart kontaktowych i kalendarzy przechowywanych obecnie w iCloud. Otwórz iTunes w wersji 11 lub nowszej, gdy iPhone 3G jest podłączony kablem USB. W zakładce „Informacje” będą wymienione wszystkie Twoje kontakty i kalendarze.

Taką metodę widzę tylko tymczasowo, dopóki nie kupię innego iPhone'a. Wymagana jest zbyt duża konserwacja ręczna. Rozumiem powody, dla których Apple zniosło lokalną synchronizację w Mavericks, ponieważ była oparta na starym, przestarzałym kodzie właściwości, który nie jest odpowiedni dla najnowszych urządzeń dostępnych obecnie na rynku. Jednak aktualizacja Mavericks nie zatrzyma synchronizacji kontaktów i kalendarzy lokalnie za pośrednictwem iTunes (patrz załączone zrzuty ekranu).

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.