Jak mogę dodać znajomych z Facebooka do Waze?


2

Próbuję dodać znajomych z Facebooka do mojego konta Waze i nie pojawiają się.

To jest mój ekran i nigdy się nie zmienia

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Znalazłem na ich forach, że jest to powszechny problem, ale wciąż szukam rozwiązania po wypróbowaniu każdego zalecanego obejścia.

  • Wiele razy rozłączyłem i ponownie podłączyłem Waze do Facebooka.
  • Usunąłem aplikację z Facebooka i ponownie autoryzowałem, gdy poprosił mnie o uprawnienia.
  • Wylogowałem się i usunąłem wszystkie informacje z Facebooka z mojego iPhone'a i ponownie się zalogowałem (*)
  • Próbowałem pobrać Waze na iPada i stamtąd połączyć Facebooka, ale problem jest taki sam.
  • Przeszukuję ich stronę główną, aby się zalogować i powiązać stamtąd, ale pokazuje tylko pulpit nawigacyjny z niewielką ilością danych.

(*) Ten krok jest szczególnie zalecany w ich oficjalnej pomocy „wiki”

wprowadź opis zdjęcia tutaj

przepraszam, nie mogę połączyć bezpośrednio, jest w ramce iFrame. Możesz przejść do https://www.waze.com/support/question i wyszukać nie widząc znajomych na Facebooku

Jestem gotów całkowicie usunąć moje konto (z Waze) i zacząć od zera, ale zakładam, że muszę utworzyć nowy profil na Facebooku, ponieważ nie mogę znaleźć miejsca, w którym mogę całkowicie wyczyścić moje powiązanie z Facebookiem (tego nie chcę zrobić)

Jeśli ktoś ma jakieś inne sugestie lub wie, jak całkowicie usunąć swoje konto w Waze lub inne kroki, o których możesz pomyśleć, bardzo chciałbym je usłyszeć!

Odpowiedzi:


1

Miałem ten sam problem (jestem na iPhonie 5) i właśnie go naprawiłem. Podłączyłem Waze do mojego konta na Facebooku - ustawiając mój poziom prywatności w „Moich znajomych z Facebooka” - a następnie wybrałem Ustawienia> Facebook> „Aktualizuj kontakty”. Zajęło to kilka sekund, ale kiedy wróciłem do Waze, wszyscy moi znajomi z Facebooka pojawili się magicznie. Mam nadzieję, że to pomaga.


-1

Myślę, że musimy poczekać, aż znajomi na Facebooku zrobią ruch z ich waze.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.