OSX Mavericks nie pobiera się z Mac App Store (Lion)


1

Mam OSX Lion 10.7.5 i próbuję pobrać nowy OSX Mavericks. W sklepie Mac App Store dostępna jest bezpłatna opcja aktualizacji, którą klikam i zaczyna się pobierać na starterze. Ale kiedy po raz pierwszy poszedłem do sekcji Zakupy w sklepie App Store, przycisk przeciwko OSX Mavericks powiedział: Pobierz. Kiedy go klikam, nic się nie dzieje. W starterze po prostu powtarza pobieranie bez większego postępu.

Jakiś pomysł, co może być problemem?

Odpowiedzi:


1

Polecam być cierpliwym. Miałem ten sam problem, wielokrotnie klikałem „Pobierz” w App Store, a na Launchpadzie początkowo nie widziałem większego postępu, ale w końcu go ściągałem (bez konieczności robienia czegokolwiek, a szalone klikanie prawdopodobnie nie Wsparcie). Może to potrwać kilka godzin, ponieważ w tej chwili pobiera się mnóstwo ludzi.


Miałem też to doświadczenie. Jedynym miejscem do zobaczenia postępu pobierania był Launchpad, który ma bardzo mały pasek postępu. Użyłem sekcji Aktywność sieciowa Monitora aktywności, aby sprawdzić, czy rzeczywiście coś pobierałem. Po zakończeniu pojawił się instalator Mavericks.
Kris Harper

1
Właściwie to zostawiłem pobieranie z dnia na dzień .. Ale kiedy zobaczyłem go rano, maszyna była wyłączona ..
Neil
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.