Zmień klawiaturę iPada, modyfikując pliki systemowe


3

Chcę uzyskać dostęp do plików systemowych iPada na moim komputerze, aby móc je modyfikować w celu zmiany jednej z klawiatur iPada w celu obsługi mojego języka.

Jednak po podłączeniu iPada do komputera z systemem Windows 7 system Windows otwiera go jako urządzenie magazynujące z tylko tapetą. Nie widzę żadnych plików systemowych.

Jak uzyskać dostęp do plików systemowych i plików zawartości na iPada?


To nie brzmi jak coś, na co pozwoliłby Ci Apple - czy iPad został już złamany w jailbreaku?

Jakiego języka potrzebujesz?
Tom Gewecke

Odpowiedzi:1

Pewna liczba niestandardowych klawiatur jest dostępna w App Store ... może to może być najłatwiejsze rozwiązanie dla Ciebie.


1

Aby uzyskać dostęp do systemu plików na iPadzie, musisz go jailbreak. Następnie możesz zainstalować ssh i użyć go, aby uzyskać dostęp do systemu plików. Ten przewodnik zawiera pewne szczegóły.

Powodem, dla którego nie widzisz plików systemowych na iPadzie po podłączeniu go do komputera, jest to, że tak nie jest. Apple ukrywa wszystkie wewnętrzne szczegóły systemu, aby iPad był prostym w obsłudze urządzeniem konsumenckim. Większość ludzi nie musi modyfikować ani nawet widzieć plików systemowych. Zanim przejdziesz prosto do wewnętrznych elementów systemu, zastanów się, że może być prostszy sposób na osiągnięcie celu.


0

Na pewno będziesz musiał zrobić jailbreak (dla którego polecam evasi0n.com), a następnie prawdopodobnie będziesz chciał pobrać aplikację cydia o nazwie iFile. iFile umożliwia przeglądanie i edycję szerokiej gamy plików bezpośrednio z iPada. Kosztuje trochę pieniędzy, ale warto.

Jeśli szukasz czegoś darmowego lub chcesz zarządzać plikami z komputera, polecam PhoneBrowse firmy iMobie.com.


0

Zalecane podejście polega na dodaniu klawiatury dla żądanego języka przez włączenie go w aplikacji Ustawienia. Na iPadzie przejdź do aplikacji Ustawienia → Ogólne → Klawiatura → Klawiatury → Dodaj nową klawiaturę ... i wybierz klawiaturę. Ostatnio iOS ewoluował i obejmuje obsługę szerokiej gamy języków, i takie podejście należy przyjąć jako pierwsze.

Zamierzone podejście omówione w pytaniu nie jest ani możliwe, ani bezpośrednie, ani nie jest zalecane do próby dodania obsługi nowego języka na klawiaturze iPada. Ponadto nie zaleca się jailbreakowania urządzenia iOS tylko ze względu na zmianę języka klawiatury.

Ponadto, począwszy od iOS 8 , Apple włączył obsługę aplikacji na klawiaturach innych firm. Wiele takich aplikacji jest teraz dostępnych w App Store i powinieneś być w stanie znaleźć tę, która pasuje do twoich wymagań. Możesz też napisać własną aplikację na klawiaturę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Możesz dowiedzieć się więcej o ustawieniach klawiatury, czytając ten artykuł pomocy technicznej Apple, Informacje o ustawieniach klawiatury na iPhonie, iPadzie i iPodzie touch .

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.