Jak uruchomić stary AirPort Utils 5.x na maverics MacOS X?


9

Jak uruchomić stary AirPort Utils 5.x na maverics MacOS X? Ponieważ nowy jest naprawdę brzydki.


Ponadto nowy nie może kontrolować starszych urządzeń lotniskowych! Właśnie odkryłem, że 5.6 nie będzie działać, ale 6 nie będzie działać z moim lotniskiem. Czy właśnie zablokowałem się na urządzeniu poprzez aktualizację?
Daniel

plus.google.com/app/basic/stream/… Twierdzi, że istnieje obejście tego problemu, ale sam tego jeszcze nie próbowałem.
TJ Luoma,


@grgarside Połączone pytanie jest szersze i nie ogranicza się do Mavericks.
nohillside

Odpowiedzi:2

Właśnie zadzwoniłem do telefonu ze wsparciem Apple i oficjalna odpowiedź brzmi: nie możesz uruchomić AirPort Utility 5.x na Mavericks ani nawet na Mountain Lion.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Teraz udało mi się uruchomić go w Mountain Lion, więc wiem, że jest to możliwe w tym scenariuszu, ale kiedy próbowałem użyć terminalu, aby zmusić go do uruchomienia pod Mavericks, dostałem ten błąd:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Może jest obejście tego problemu, ale jak dotąd nie mam nic do pracy. Co oznacza, że ​​muszę uruchomić mój stary eMac, aby kontrolować mój Airport Express, ponieważ Airport Utility w wersji 6 nie jest kompatybilny z moim Airport Express, ale Airport Utility 5.6 nie jest kompatybilny z Mavericks ani Mountain Lion.


2

Airport Utility 5.6 korzysta z wywołań bibliotek, które nie są już dostępne w bibliotekach dostarczonych z Mavericks (szczegóły w tej dyskusji ). W końcu użyłem Parallels do uruchomienia Mountain Lion na maszynie wirtualnej i skopiowałem Airport Utility 5.6 na tę maszynę wirtualną. Działa jak marzenie...

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.