Jak mogę wyłączyć wyświetlanie powiadomień w Safari?


19

Safari dla Mavericks ma funkcję powiadomień na stronie internetowej, która umożliwia stronom wysyłanie powiadomień push.

Nigdy nie chcę być o to proszony.

Jak mogę na zawsze wyłączyć monit dla wszystkich witryn?

Powiadomienie o witrynach Safari 7


Czy wypróbowałeś moje proponowane rozwiązanie?
itsafire

Odpowiedzi:


24

Od czasu wydania Safari 7.0.3 Apple wreszcie daje nam możliwość wyłączenia monitów powiadomień safari. Aby wyłączyć powiadomienia o safari, przejdź do Preferencji w Safari. Kliknij kartę Strony internetowe (karta powiadomień dla starszych wersji safari) i usuń zaznaczenie opcji „Zezwalaj witrynom prosić o zgodę na wysyłanie powiadomień push”. I voila.

Panel stron internetowych dla aktualnego Safari (od High Sierra):

wyłączanie monitu o powiadomienie o safari w High Sierra

Panel dla starszych wersji Safari:

wyłączenie powiadomienia o safari monituje starsze wersje safari

Poniższe objaśnienie dotyczy tylko wersji Safari wcześniejszych niż 7.0.3

Apple oczywiście zapomniało opcji całkowitego wyłączenia powiadomienia w Safari, gdy dodali tę funkcję. W każdym razie to działa, ale nie jest dla osób o słabym sercu. ** Dotyczy to tylko starszych Safari przed wersją 7.0.3 **

Zatrzymaj Safari
Otwórz terminal
cd ~ / Library / Safari
chmod 000 RemoteNotifications /

Otóż ​​to. Chmod 000 sprawia, że ​​katalog RemoteNotifications jest niedostępny. Aby uczynić go ponownie dostępnym (i ponownie włączyć powiadomienia w Safari), po prostu wykonaj powyższe czynności, ale użyj 755 zamiast 000 w poleceniu chmod.

Jak wyłożono w komentarzu Renés poniżej, można również zmienić prawa dostępu za pomocą Findera.


1
Używam tego już od dłuższego czasu. Jak dotąd żadnych problemów.
itsafire

To działa. Nie użyłem tego chmodpolecenia, ale poszedłem do RemoteNotificationsfolderu z Finderem, otworzyłem informacje o folderze (⌘-I) i zmieniłem uprawnienia mojej własnej nazwy użytkownika na Read only. Nigdy więcej monitów, a okienko powiadomień w ustawieniach Safari pozostaje puste. Doskonały.
René,

3

Proponowana odpowiedź chmod 000 RemoteNotifications działa, ale niestety konsola jest zasypana wieloma nieudanymi próbami dostępu do plików w katalogu.

Wszystkie wiadomości są rejestrowane przez proces o nazwie SafariNotificationAgent, który wydaje się być jedynym źródłem żalu. Ten proces można całkowicie zatrzymać za pomocą:

launchctl remove com.apple.SafariNotificationAgent

Aktualizacje systemu operacyjnego mogą to włączyć, ale wolałbym nawet nie marnować zasobów systemowych, próbując uzyskać dostęp do folderu dla funkcji, której nigdy nie chciałem.


2

Obecnie w Safari 11 jest to dostępne w preferencjach Safari w „Witrynach internetowych”> „Powiadomieniach”. Wbudowana pomoc opisuje to po prostu:

Przestań widzieć prośby o uprawnienia do powiadomień w Safari: Wybierz Safari> Preferencje, kliknij Witryny, a następnie Powiadomienia. Odznacz „Pozwól stronom internetowym prosić o zgodę na wysyłanie powiadomień wypychanych”. Od teraz, kiedy odwiedzasz stronę internetową, która może wysyłać Ci powiadomienia, nie jesteś pytany.


0

Wydaje się, że nie ma na to sposobu. Zastanawiam się nad użyciem wtyczki do zablokowania uruchamiania tego kodu. Wygląda na to, że ma związek z Window.safari.pushNotification.permission w kodzie źródłowym.


1
To jest możliwe. Zobacz moją odpowiedź.
itsafire


0

Aby dodać do istniejących odpowiedzi:

Może po jakimś czasie druga część przyjętej odpowiedzi jest nieaktualna. Nie zatrzymało tego procesu. Musiałem przejść do monitora aktywności, aby znaleźć proces w systemie plików.

Więc skończyłem robić

sudo tcsh
chmod 000 /usr/libexec/SafariNotificationAgent

Jak dotąd działa idealnie. Proces nie działa już po ponownym uruchomieniu Safari.-2

Próbowałem wszystkiego, ale w końcu dostałem to jest niesamowite i zadziałało http://forums.adobe.com/message/5791174


Połączona strona forum nie odpowiada na pierwotne pytanie.
itsafire

@itsafire Zamiast zwykłego stwierdzenia, że ​​post jest błędny, wyjaśnienie, w jaki sposób jest on błędny lub mylący, często pomaga innym niż zwykłe głosowanie. To, co zrobiłeś, było w porządku, ale ponieważ sam post jest zbyt krótki, Twój komentarz działałby lepiej, gdyby był bardziej szczegółowy.
bmike

dzięki @bmike: Strona forum rozwiązuje problem dotyczący instalacji produktu Adobe, który kończy się niepowodzeniem, ponieważ uruchomiony jest proces „bezpiecznej certyfikacji”.
itsafire

-3

Wybierz Preferencje systemowe> Powiadomienia> Safari , a następnie wyłącz je. Spowoduje to wyłączenie powiadomień w przeglądarce Safari, ale nie wiem, czy monit przestanie działać. Masz więcej ustawień w samym Safari, ale to więcej zarządzania.


To nie rozwiązało mojego pytania.
Tim Harding,

To w ogóle nie odpowiada na pierwotne pytanie.
Bez nazwy_1
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.