Jak wybrać, na którym ekranie wyświetla się Application Switcher?


71

Zawsze mam wiele otwartych aplikacji jednocześnie. Aby szybko przełączać się między nimi, używam skrótu CMD + Tab. Aby przełączać się jeszcze szybciej, czasami używam CMD + Tab, a następnie wybieram pożądaną aplikację za pomocą wskaźnika myszy i gestem otwieram Switcher aplikacji za pomocą gładzika.

Właśnie zainstalowałem OS X Mavericks i zdałem sobie sprawę, że zawsze wyświetla na ekranie laptopa Switcher aplikacji zamiast „głównego” wyświetlacza zewnętrznego. Utrudnia to szybkie przełączanie między aplikacjami, ponieważ mój kursor znajduje się na zewnętrznym wyświetlaczu, a aplikacja Switcher na ekranie laptopa.

Czy można to zmienić? Próbowałem zamienić „blok” paska menu w Preferencjach systemowych => Wyświetlanie => Aranżacja, ale to nie pomogło.

Odpowiedzi:


79

Spróbuj przenieść Docka na inny ekran w Preferencjach systemowych> Dock> Pozycja na ekranie . Przełącznik aplikacji otworzy się na tym samym ekranie co Dock.

Możesz także szybko przenieść Dock (i przełącznik aplikacji) na inny ekran, na chwilę przesuwając kursor myszy na samym dole żądanego ekranu.

Następnie dok podniesie się i pojawi na żądanym wyświetlaczu. (Uwaga: wydaje się, że działa to tylko wtedy, gdy ustawienie Docka na ekranie ma wartość Bottom )


Dzięki! To się udało. Oznaczę to jako odpowiedź, jeśli nie zostanie opublikowane żadne inne rozwiązanie bez „hakowania w Docku”.
Viktor Fonic

1
To dla mnie nie działa - mam główny monitor nad ekranem laptopa.
Guy Bowden,

4
Ekran, który pokazał Dock jako ostatni, również pokaże przełącznik aplikacji. Dla mnie mogą to być oba ekrany, ponieważ stacja dokująca może pojawić się na dole każdego ekranu.
bouke,

@GuyBowden może działać, jeśli umieścisz stację dokującą na dole, wtedy przełącznik powinien pojawić się tylko na dolnym ekranie.
bouke,

3
To nie działa, jeśli doku nie ma na dnie
BM5k

17

Poinformuj Apple, jeśli uważasz, że to zachowanie nie jest idealne. Osobiście wolałbym jedno z następujących zachowań:

  1. Przełącznik aplikacji jest zawsze wyświetlany na monitorze, na którym został umieszczony pasek menu, w Preferencjach systemowychWyświetlaczeUkład .

  2. Przełącznik aplikacji jest wyświetlany na wyświetlaczu wraz z aktywnym (nieprzezroczystym) paskiem menu.


2
To również nie działa, jeśli doku nie ma na dnie.
BM5k,

Pierwsza opcja nie działa w systemie macOS Sierra.
Dror

Wystąpił problem polegający na tym, że mój przełącznik aplikacji NIE znajdował się na tym samym ekranie, co pasek Dock & Menu. Naprawiłem to, przechodząc do Preferencji systemowych → Wyświetlacze → Układ i przesuwając pasek menu. Zamykanie i ponowne otwieranie Preferencji systemowych. Następnie cofnij go. To ich zsynchronizowało.
Bruno Bronosky,

6

cmd + tab po najechaniu myszą na dok. Przełącznik aplikacji przejdzie do ekranu, na którym znajduje się mysz.

Odkryłem to przez przypadek ... oczywistym zachowaniem wydaje się być to, że przełącznik aplikacji pojawia się na dowolnym ekranie kursora.

Aktualizacja:

Jak słusznie wspomniano w komentarzach, tak naprawdę nie trzeba cmd + tab po najechaniu myszką na dok, możesz po prostu najechać myszką na dowolny ekran, który chcesz, od tego momentu na ekranie pojawi się przełącznik aplikacji .

Ponieważ jednak pytanie dotyczyło wyświetlenia przełącznika aplikacji, dlaczego nie zrobić obu jednocześnie?


3
Dzieje się tak, ponieważ przesuwasz kursor myszy nad stacją dokującą, a przełącznik aplikacji pokazuje się na ekranie z dokiem.
Viktor Fonic

pracował dla mnie na El Capitan, niezła sztuczka!
Alex

Jest tak, ponieważ jest to wyświetlacz z aktywną stacją dokującą. I tak by się stało.
Foliovision,

0

Miałem ten sam problem. Po lewej mam laptopa, a po prawej monitor zewnętrzny. Moja stacja dokująca jest zawsze daleko od mojego laptopa. Jeśli przesunę stację dokującą w prawo, przejdzie ona do mojego monitora zewnętrznego. Teraz domyślnym przełącznikiem aplikacji jest monitor zewnętrzny. Preferencje systemowe otwierają się także po stronie zewnętrznego monitora. O wiele ładniejszy - daje mi także dodatkowe miejsce na pulpicie laptopa.


0

W panelu Preferencje wyświetlania kliknij kartę Rozmieszczenie. Kliknij biały pasek menu i przeciągnij go na ekran, który chcesz ustawić jako podstawowy.


Cześć Witaj w AskDifferent, ponieważ możesz zobaczyć, że wszystkie aspekty Twojej odpowiedzi zostały objęte wcześniejszymi odpowiedziami. Uważam, że jeśli pytanie jest warte odpowiedzi, warto je poprawić. Również niektóre instrukcje i link mogą przynieść więcej pozytywnych opinii, przeczytaj również sekcję odpowiedzi na stronie pomocy .
Deesbek

Dzięki Charles, nie wiedziałem, że mogę poruszyć ten mały biały pasek. Jednak mój Dock i App Switcher są nadal na dolnym wyświetlaczu lol.
joeytwiddle

1
Można by się tego spodziewać, ale przeciągnięcie gdzieś białego paska w ogóle nie wpływa na pozycję przełącznika. Chcę, żeby był na innym ekranie niż moja (boczna) stacja dokująca, ale wydaje się to niemożliwe.
Micros
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.