Czy mogę zmienić kolor bieżącej daty w kalendarzu Mavericks?


8

W przeciwieństwie do poprzednich wersji Kalendarza, Mavericks Calendar używa koloru do wskazania bieżącego dnia. Ten kolor koliduje z wieloma kolorami, których używałem od lat do różnych kalendarzy (i jest nawet taki sam jak ten, którego używam do jednego z moich kalendarzy), co sprawia, że ​​spotkania na bieżący dzień są prawie nieczytelne.

Czy istnieje sposób na przywrócenie neutralnego, jasnoszarego koloru używanego do wskazania bieżącego dnia używanego we wcześniejszych wersjach Kalendarza?


Chciałbym tylko, jeśli to możliwe, uczynić go ciemniejszym kolorem. O mój ekranie, naprawdę trudno jest ustalić, który dzień jest podświetlony.
James Alday,

3
@JamesAlday: Naprawdę wszystko oprócz różu.
orome

Czy pytałeś na bugreport.apple.com? Mogą dać ci kilka sztuczek (miałem problem z dokiem i dali mi przydatną radę, aby go rozwiązać)
lauhub

Odpowiedzi:


1

Z przykrością stwierdzam, że po sprawdzeniu listy dla 10.9 Calendar.app nie widzę nawet sposobu na zmianę koloru za pomocą wiersza poleceń. Przepraszam, proszę pana, ale dałem z siebie wszystko.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.