Czy wersję CD programu iWork '09 można aktualizować do nowo wydanej wersji?


3

Czy mogę zaktualizować aplikacje z iWork '09 zainstalowanego z DVD do nowych wersji w App Store?


Mam to samo pytanie.
Dave

Pytam o to, ponieważ nie chcę instalować pakietu (nie ma możliwości wyboru aplikacji do zainstalowania), jeśli nie mogę ich zaktualizować.
Coyote

Według MacStories: „Jeśli kupiłeś iWork lub Life w pudełku: prawdopodobnie masz albo dlatego, że masz starszego Maca. Będziesz musiał kupić nowe wersje w Mac App Store, chyba że kupisz nowego Maca”. Teraz nie wiem, skąd biorą informacje, ale to pierwszy komentarz, jaki widziałem w tej sprawie.
Dave

@Dave Chyba będę musiał znaleźć DVD i superdrive mojej żony i przetestować je sam: S
Coyote

@Dave Cóż, zadałem kilka pytań i wygląda na to, że MacStories miał wtedy rację. Aktualizacja nie była możliwa i niektórzy użytkownicy narzekali. Zespół Apple App Store zmienił zdanie w tej sprawie po zapoznaniu się wczoraj z oficjalną polityką Apple.
Coyote

Odpowiedzi:


1

W końcu ponownie zainstalowałem iWork z dysku iWork '09.

Przy następnej premierze App Storemam miłą niespodziankę.

App Store: odznaka 3 aktualizacji

Każda aplikacja może być aktualizowana osobno. Nie trzeba ich uruchamiać przed App Storeaktualizacją.

3 Dostępne aktualizacje: Strony, Liczby, Keynote

Podsumowując, jestem mile zaskoczony wyborem Apple'a do obsługi wersji iWork, która wciąż była aktualizowana poza App Store w Mountain Lion.


Uwaga :

Po zainstalowaniu Mavericks zaktualizowałem aktualną wersję iWork na komputerze mojego wive i obie wersje są teraz zainstalowane. Podczas gdy moja, nowa instalacja iWorks '09 została po prostu zastąpiona najnowszą iWork z App Store.


Do Twojej wiadomości, obudziłem się dziś rano, zalogowałem na moim komputerze Mac i zauważyłem, że każda aplikacja była widoczna w sekcji Aktualizacje MAS jako osobna aktualizacja. Cieszę się, że Apple to naprawiło.
Dave
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.