Wyłączyć automatyczne blokowanie czasowe iPhone'a, gdy aplikacja jest uruchomiona?


9

Czy można wyłączyć automatyczną blokadę czasową na iPhonie, gdy uruchomiona jest konkretna aplikacja?

Używam mojego iPhone'a jako GPS i mam stację dokującą, która przyczepia go do mojego roweru. Gdy używam identyfikatora aplikacji GPS, takiego jak automatyczna blokada czasowa, którą należy wyłączyć.


1
Nie jestem pewien, czy jest to iPhone, ale sama aplikacja (zakładając, że jest poprawnie zakodowana) może poprosić iPhone'a, aby nie wyłączał ekranu. Jednym z przykładów jest mapa Google na iPada (nie trzeba testować iPhone'a) - gdy używana jest nawigacja „zakręt po zakręcie”, nie blokuje się automatycznie. Ale jeśli użyjesz go tylko jako normalnej mapy i nie wykonasz nawigacji zakręt po zakręcie, automatycznie się zablokuje jak zwykle.

Niestety ta aplikacja (Citymapper) nie ma tej funkcji.
Evanss

Odpowiedzi:


6

Nie można wyłączyć Auto-Lock dla określonych aplikacji za pomocą ustawień iOS. Obejściem tego problemu jest ręczne wyłączenie Auto-Lock w ustawieniach, uruchomienie aplikacji, a następnie włączenie jej ponownie po zakończeniu.

Aplikacja może zażądać od iOS wyłączenia Auto-Lock. W takim przypadku należy skontaktować się z deweloperem Citymapper w celu uzyskania aktualizacji, która na to pozwala.


2

Korzystaj ze szczegółowych map Google. Włącz aplikację, wyświetlając wskazówki w tle. Telefon pozostanie włączony i będzie świecił bez końca. Po zakończeniu zamknij obie aplikacje.


To chyba nie działa teraz, przynajmniej w iOS 13 ... tzn. Mam uruchomione Mapy Google i ekran pozostaje włączony. Odbierz połączenie przez Bluetooth i telefon przełączy się na aplikację telefonu, a ekran zgaśnie. Rozłącz się i telefon przełączy się z powrotem na mapy, a ekran wróci
Shevek
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.