Głośność iPhone'a - dzwonek vs. głośność?


9

Kiedy dostosowuję głośność na moim iPhonie, zauważyłem, że czasami mówi „dzwonek” podczas dostosowywania, a czasami mówi „głośność”; czasami też mówi „głośność (słuchawki)”. Co decyduje o tym, kiedy przyciski głośności dostosowują głośność w stosunku do dzwonka i jaka jest różnica między tymi dwoma akcjami?

Dzięki!

Odpowiedzi:


8

Głośność dzwonka dostosowuje głośność dźwięku dochodzącego z telefonu, gdy dzwoni. Jeśli telefon nie odtwarza multimediów (tzn. Nie dochodzi z niego dźwięk), przyciski głośności z boku regulują głośność dzwonka.

Jeśli odtwarzasz multimedia (muzykę, wideo itp.) Z głośników wewnętrznych, przyciski z boku regulują głośność tego nośnika wychodzącego z tych głośników.

Wreszcie, gdy masz podłączone słuchawki, iPhone wie o tym i ma osobny poziom głośności dla słuchawek. Używanie przycisków głośności dostosuje głośność słuchawek, gdy słuchawki są podłączone.

Powodem, dla którego są one oddzielne, jest to, że czasami chcesz wyciszyć dzwonek, ale nadal chcesz słuchać mediów (lub odwrotnie), a także dlatego, że głośność słuchawek i głośników wewnętrznych są różne i należy je osobno regulować.


2
Ponadto większość gier korzysta z regulacji głośności innej niż dzwonek, ale niektóre używają głośności dzwonka z jakiegoś powodu.
DisgruntledGoat,

0

Jeśli próbujesz wyregulować głośność, ale masz tylko opcję wyregulowania dzwonka, naciśnij przycisk home podczas regulacji przycisków głośności, a przełączy się na głośność ...


To dlatego, że dostosowujesz głośność do Siri, co również nie zmienia głośności systemu?
grg
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.