Usuwanie zdjęć z telefonu - czy to wpływa na nie w iCloud?


12

Czy możesz usunąć zdjęcia z iPhone'a i nadal zapisywać je w iCloud? Jeśli tak to jak?

Odpowiedzi:


6

Chociaż zależy to od tego, gdzie usuwasz zdjęcie, zależy to również od tego, co masz na myśli, mówiąc „iCloud”…

Oto trzy scenariusze usuwania zdjęć z iPhone'a i ich wynik:

 1. Usuń z rolki aparatu

  Usunięcie zdjęcia z rolki aparatu powoduje tylko usunięcie go z rolki aparatu. Zdjęcie pozostanie nienaruszone w Photo Stream, jeśli zostało już przesłane. Zdjęcie, które nie zostało jeszcze przesłane do Photo Stream, nie zostanie przesłane do Photo Stream po usunięciu, nawet jeśli zostanie częściowo przesłane.

  Jednak usunięcie zdjęcia z rolki aparatu, a następnie użycie kopii zapasowej iCloud spowoduje usunięcie zdjęcia z kopii zapasowej iCloud . Oznacza to, że zdjęcie nie zostanie przywrócone, jeśli przywrócisz kopię zapasową z iCloud. (Jeśli zdjęcie nie istnieje w kopii zapasowej iCloud i zostanie usunięte przed przesłaniem, nie będzie częścią następnej kopii zapasowej iCloud).

 2. Usuń ze strumienia zdjęć

  Usunięcie zdjęcia ze Strumienia zdjęć spowoduje tylko usunięcie go ze Strumienia zdjęć. Nie wpływa to na zdjęcia z rolki aparatu, ani nawet na wspólne strumienie zdjęć - przechowują kopię zdjęcia osobno.

  Ponieważ nie wpływa to na przechylenie kamery, nie wpłynie na żadne kopie zapasowe iCloud, zarówno poprzednie kopie zapasowe iCloud, jak i przyszłe kopie zapasowe.

 3. Usuń ze wspólnego strumienia zdjęć

  Usunięcie zdjęcia z udostępnionego strumienia zdjęć spowoduje usunięcie go tylko z tego udostępnionego strumienia zdjęć. Nie wpłynie to na inne Udostępniane Strumienie Zdjęć, główny Strumień Zdjęć lub rolkę aparatu.

  Ponieważ nie wpływa to na przechylenie kamery, nie wpłynie na żadne kopie zapasowe iCloud, zarówno poprzednie kopie zapasowe iCloud, jak i przyszłe kopie zapasowe.


0

To zależy od tego, gdzie je usuniesz.

Jeśli usuniesz je z rolki aparatu, nie wpłynie to na strumień zdjęć w iCloud.

Jeśli jednak usuniesz je ze strumienia, znikną one z chmury, ale jeśli zdjęcie znajdowało się również w kamerze, pozostanie.


0

Nie, nie możesz mieć obrazu w icloud, jeśli usuniesz go z urządzenia


Szukamy długich odpowiedzi, które zawierają wyjaśnienia i kontekst. Nie udzielaj odpowiedzi tylko w jednym wierszu; wyjaśnij, dlaczego Twoja odpowiedź jest poprawna, najlepiej z cytatami. Odpowiedzi, które nie zawierają wyjaśnień, mogą zostać usunięte.
Tetsujin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.