Jak szybko ustawić rok tylko w iOS 7


11

Czy ktoś może wyjaśnić, jak szybko ustawić ROK w ustawieniach daty i godziny?

Jeśli bateria zostanie wyjęta, iPhone zostanie zresetowany z powrotem do 1 stycznia 1970 r. Oznacza to, że sieć nie zsynchronizuje się i nie otrzymasz sygnału. Dlatego automatyczne ustawienie daty również nie będzie działać.

Jedynym sposobem, w jaki udało mi się do tej pory, jest dosłowne przewijanie każdego dnia każdego miesiąca każdego roku aż do dnia dzisiejszego, aż będzie to poprawne. Jest to naturalnie męczące, a także niepraktyczne, ponieważ często przesuwając palcem w górę szybkie menu od dołu.

Odpowiedzi:0

Przypuszczam, że jest to coś, co musisz robić wielokrotnie, gdyby to był tylko jeden raz, możesz sobie z tym poradzić.

Jako Technik Mac z certyfikatem Apple powinienem doradzić, że nieautoryzowane modyfikacje sprzętu trwale wykluczą urządzenie z oficjalnego obwodu, co oznacza, że ​​Twoi klienci nie będą mogli korzystać z ograniczonej gwarancji Apple, usługi AppleCare lub usługi pogwarancyjnej.

To powiedziawszy, i zakładając, że robisz coś całkowicie niewinnego, powinieneś spróbować podłączyć urządzenie do komputera. W przypadku braku połączenia bezprzewodowego (lub niemożności nawiązania połączenia z siecią z powodu niewłaściwej daty) data urządzenia powinna zostać zsynchronizowana z datą komputera.


Jak ustawić datę modyfikacji sprzętu?
Ruskes

Cóż, wyjmowanie baterii jest.
GEdgar

1
Nie musisz wyjmować baterii, aby mieć ten problem - po prostu pozwól jej całkowicie się rozładować.
TomG
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.