Jak wymusić zamknięcie aplikacji w systemie iOS 7?


13

W iOS 6 i niższych mógłbym dwukrotnie stuknąć przycisk ekranu głównego, stuknąć i przytrzymać aplikację, a następnie kliknąć czerwony, -aby zamknąć aplikację (aplikacje).

W iOS 7 to nie działa. Jak mogę ponownie uruchomić aplikację, która eksploduje bez resetowania całego systemu operacyjnego?


FWIW, w moim przypadku iTunes zawiesił się po aktualizacji z iOS6 do iOS7. Przeszedłem do ustawień iTunes, wylogowałem się z mojego konta, a następnie zalogowałem się ponownie. To rozwiązało problem.
P.Brian.Mackey,

Odpowiedzi:


16

W iOS 7:

  1. Naciśnij dwukrotnie przycisk Początek
  2. Przewiń do aplikacji, którą chcesz wymusić zamknięcie
  3. Przesuń palcem w górę w oknie aplikacji.

Okno jest tutaj kluczowym elementem. Koncentrowałem się na aplikacji tak, jak kiedyś.
P.Brian.Mackey,

Było to mylące dla wielu ludzi. Cieszę się, że to rozgryzłeś.
Ɱark Ƭ

2
Tak, stary sposób był bardzo małym celem dotykowym, a także bardzo podobną czynnością do usuwania aplikacji, która spowodowała zamieszanie. W nowym sposobie (który jest właściwie skopiowany z nieistniejącego już WebOS) rozróżnia się usuwanie okien aplikacji i aplikacji. Warto również zauważyć, że możesz usuwać wiele okien aplikacji jednocześnie, używając wielu palców, szczególnie zabawnie na iPadzie.
farsz

9

Alternatywna metoda: (jeśli nadal jesteś w aplikacji)

  1. Przytrzymaj moc (do momentu wyłączenia slajdu ).
  2. Przytrzymaj przycisk Home, aż aplikacja zostanie zamknięta.

Interesujące, to ponowne uruchomienie aplikacji? Czy masz jakiś dokument wsparcia, który szczegółowo opisuje, co to dokładnie robi?
deceze

1
@deceze Nie uruchamia się ponownie; po prostu wymuś wyjście - musisz go ponownie uruchomić. AFAIK, jest bardzo podobny (jeśli nie identyczny) do innych metod w sposobie zamykania aplikacji. Nie mogę znaleźć żadnych oficjalnych dokumentów wsparcia Apple odnoszących się do tego - krótkie przeszukanie artykułów KB firmy Apple pokazuje tylko to, które opisuje metody podane w innych odpowiedziach. Znam tę metodę od wieków, odkąd stosowałem ją przed wielozadaniowością!
grg

Kiedy spróbowałem, aplikacja (Safari) po prostu ponownie się załadowała, a nie zakończyła.
deceze

@deceze Rzeczywiście wydaje się, że od czasu do czasu uruchamia Safari ponownie (lub przynajmniej Safari na iOS 7 - jakie to dziwne), jednak działa poprawnie z każdą inną aplikacją…
grg

1
@deceze Ta wypróbowana i zaufana metoda nigdy (rzadko) zawiodła mnie od czasu iPhone OS 1.0!
grg

6

Naciśnij dwukrotnie przycisk Początek.

Następnie otrzymasz migawki aplikacji, które możesz przewinąć w lewo lub w prawo, aby znaleźć żądaną aplikację.

Możesz przeciągnąć tę aplikację, aby ją zamknąć i usunąć z wyświetlacza.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.