Nie można usunąć zablokowanej aplikacji z ekranu głównego


-1

Jak usunąć ekran Bingo Bash z aplikacji. Jakoś utknął na ekranie aplikacji, gdy idę do aplikacji. Nie mam pojęcia, jak to się tam pojawiło, odkąd zamierzałem szukać innej aplikacji.


Czy możesz dodać (link do) zrzut ekranu lub dokładniej wyjaśnić, co masz na myśli mówiąc „ekran aplikacji”? Czy problem dotyczy aplikacji App Store lub ekranu głównego urządzenia iDevice?
nohillside

Odpowiedzi:


1

Po otwarciu aplikacji App Store zwykle wyświetla się ostatnia strona, w której się znajdowałeś (w przeciwieństwie do innych sklepów - android, każdy?

Jeśli gdzieś w przeszłości szukałeś konkretnej aplikacji (w twoim przypadku, Bingo Bash), aplikacja App Store uprzejmie przypomina ci o tym, na wypadek gdybyś nadal chciał pobrać tę aplikację.

Aby usunąć poprzednie wyszukiwanie, po prostu stuknij symbol x po prawej stronie pola wyszukiwania. Twoje poprzednie wyszukiwanie powinno zniknąć. Możesz także stuknąć „Funkcje” lub „Aktualizacja” na dole ekranu, ale to nie usunie poprzedniego wyszukiwania, wystarczy skierować App Store na inną stronę.

Odpowiedź dotyczy telefonu z jailbreakiem ONZ, bez zainstalowanych dodatkowych aplikacji (tj. Cydia)

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.