Jak dotknąć wielu zdjęć, aby udostępnić je wszystkie jednocześnie za pomocą funkcji Udostępnianie zdjęć iCloud?


1

Nie mogę odtworzyć pierwszej wskazówki Apple'a na stronie z poradami i sztuczkami iPhone'a . Kiedy mówią: dotknij wielu zdjęć, założyłem, że to znaczy dotknij przycisku „Wybierz” w prawym górnym rogu, a następnie wybierz zdjęcia jeden po drugim, ale ich zrzut ekranu pokazuje zdjęcia wybrane, gdy nie są w trybie wyboru. Jedyny sposób, w jaki ten zrzut ekranu ma dla mnie sens, jest to, że w trybie wyboru zrobiły photoshop pasek nawigacji z resztą ekranu. Czy coś brakuje?

Odpowiedzi:


1

Rzeczywiście zrzut ekranu wydaje się być edytowany.

Prawidłowym sposobem wyboru wielu zdjęć jest naciśnięcie przycisku Wybierz, a następnie stuknięcie zdjęć.

O ile mi wiadomo, nie można wybierać obrazów bez naciskania przycisku Wybierz , a naciśnięcie przycisku zmienia go na przycisk Anuluj , a tytuł paska nawigacji zmienia się na Wybierz elementy (lub liczbę wybranych elementów), a także usunięcie przycisku nawigacji wstecz.

Po lewej: zrzut ekranu Apple; Po prawej: jak powinno wyglądać przy wyborze wielu zdjęć.


0

Chociaż nie mam na sobie iPhone'a, oto, co znalazłem na iPadzie.

Jeśli przejdziesz do istniejącego Strumienia zdjęć i stukniesz przycisk „+”, zabierze Cię to do chwil. Możesz dotknąć „Wybierz” dla wszystkich lub tylko pojedynczych chwil. Stamtąd możesz zaznaczyć i odznaczyć jedno zdjęcie na raz!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.