Wyłącz buzz podczas podłączania iPhone'a


28

Niemal cały czas milczę. Po podłączeniu do ładowarki zaczyna się „buzz-buzz”. Mój iPad tego nie robi. Oba zachowania są takie same w przypadku iOS 6 i 7.

Jak sprawić, by mój telefon tego nie robił?

Sprawdziłem ustawienia dźwięku specyficzne dla działania (takie jak Zablokuj dźwięki [wyłączone] itp.). Głównymi podejrzanymi są wibracje na pierścieniu i wibracje po cichu. Nadal chciałbym, aby brzmiał (wibrował) po otrzymaniu SMS-ów, połączeń i alertów kalendarza.


Chciałbym móc to zrobić, ponieważ jeśli zapomnę i zostawię iPhone'a podłączonego do komputera Mac w nocy, Mac kilka razy w nocy przechodzi w tryb półśpienia, włącza się zasilanie USB i BRRRRT BRRRRT - telefon budzi mnie. Super głupie, że takiej „funkcji” nie można wyłączyć.
Steve

Odpowiedzi:


8

Nie ma innego sposobu na natywne wyłączenie tego niż całkowite wyłączenie wibracji. Robi to tylko Twój iPhone, ponieważ iPad (i iPod touch) nie mają wibrujących silników.

Jeśli zrobisz jailbreak, nastąpi poprawka o nazwie PowerSoundDisabler . Jest to prosta modyfikacja, aby wyłączyć dźwięk i wibracje podczas reagowania lub podłączania przez USB.


5
Nawet jeśli całkowicie wyłączysz wibracje, wibracje pojawią się po podłączeniu telefonu do ładowarki.
bessarabov

2
@bessarabov Mogę to potwierdzić. To trochę denerwujące, że znalazłem się w szkolnej bibliotece, gdzie każdy dźwięk ma znaczenie.
quapka

poprawka działa na IOS6
JinSnow


9

Podłącz słuchawki do telefonu, wyłącz tryb cichy i zmniejsz głośność słuchawek.

Możesz także wyłączyć wibracje dźwięków, a następnie naładować telefon! Nie będzie wibrować, a jeśli ponownie włączysz wyciszenie, Twój telefon również nie będzie wibrować :)


Sprytne, choć niewygodne.
beroe

Po co wyłączać tryb cichy?
Cesare

Nie mogłem tego uruchomić, a inne komentarze na tej stronie sugerują, że jest to niemożliwe. Proszę opracować instrukcje, jeśli to naprawdę działa.
JDiMatteo

To działa. Korzystam z iOS 8.4 na iPhonie 5 - w razie potrzeby ściszyłem głośność słuchawek, aby wyciszyć. Mam również wszystkie ustawienia w Dźwięki do wyciszenia. Aby poradzić sobie z niedogodnościami związanymi z kablem, użyłem starego starego kabla pomocniczego, odciąłem przewód, a następnie podłączyłem go.
kraftydevil 14.04.16

-1

Aby to zrobić, będziesz musiał Jailbreak telefonu.


4
Czy możesz rozwinąć tę kwestię za pomocą linku do modu, który działa z iOS 7 (lub przynajmniej iOS 6) na wypadek, gdyby ktoś chciał tego spróbować?
bmike

1
Mógłbym również
zauważyć
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.