Dlaczego opcja „Dodaj do listy życzeń” nie jest widoczna w iOS 7 App Store?


11

Znalazłem kilka aplikacji, które chciałbym dodać do mojej listy życzeń do pobrania później, ale opcja nie jest widoczna w menu. Myślałem, że „Dodaj do listy życzeń” to nowa funkcja w iOS 7 dla App Store. Ale jedyne opcje, które widzę, to Airdrop, Wiadomość, Poczta, Twitter, Facebook i Kopiuj link. Czy ktoś jeszcze ma ten sam problem?

Odpowiedzi:


12

Uważam, że próbujesz dodać bezpłatne aplikacje do swojej listy życzeń. Kiedy spróbujesz tego, nie będziesz mieć możliwości dodania do listy życzeń, tak jak nigdy nie mógłbyś podarować bezpłatnej aplikacji. Spróbuj ponownie w aplikacji płatnej. Powinieneś zobaczyć opcje Dodaj do listy życzeń i Prezent pojawi się przed skopiowaniem linku .


1
O rany, masz rację. O co ci chodzi? Mamy nadzieję, że dodadzą tę opcję do bezpłatnych aplikacji w przyszłości.
hgwhittle

4
Lista życzeń jest naprawdę po to, aby umożliwić innym osobom podarowanie ci aplikacji, które do niej dodasz. Wszystko, co jest darmowe, możesz również pobrać natychmiast, jeśli chcesz, zwłaszcza jeśli i tak nie da się go podarować. Chociaż użycie go jako nowatorskiej funkcji dodawania zakładek do aplikacji wydaje się możliwe, nie jest to zamierzone użycie.
faszeruj

3
Tak, miałem tylko nadzieję, że będę mógł „dodać do zakładek” aplikację do pobrania, gdy jestem w domu i przez Wi-Fi.
hgwhittle

4
@ hw731 Jeśli Use Cellular Datawyłączyłeś się Settings > iTunes & App Stores, pobieranie aplikacji spowoduje skuteczne dodanie jej do zakładek, dopóki nie będziesz mieć połączenia Wi-Fi. :)
Dan J

@ DanJ - wyłączyłem się Use Cellular Datai spróbowałem pobrać aplikację, która poszła naprzód i pobrałem . Czy coś brakuje?
hgwhittle

-3

Wierzę, że będzie czekać na połączenie Wi-Fi, jeśli pobieranie jest większe niż 100 MB.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.