Kliknięcie łącza w przeglądarce Safari bez otwierania go


3

W systemie CMS prawa ramka pokazuje stronę, która ma zostać zmieniona, a lewa ramka stronę edycji. Mogę kliknąć dwukrotnie blok tekstowy w prawej ramce, aby otworzyć go w obszarze edycji w lewej ramce. Jeśli jednak przypadkowo trafię ciąg linku, otwiera to linkowaną stronę (dwa razy) dodatkowo do skopiowania tekstu do obszaru edycji. Mogę zapobiec takiemu zachowaniu w przeglądarce Firefox, przytrzymując altklawisz podczas klikania linku (w systemie Linux i Windows).

Co mogę zrobić w Safari / Mac, aby zapobiec otwieraniu linków po kliknięciu?


1
Czy korzystanie z przeglądarki Firefox w systemie OS X byłoby dla Ciebie rozwiązaniem?
nohillside

Czy naciśnięcie klawisza Control podczas klikania łącza nie pozwoli skopiować adresu URL? Nie jestem pewien, czy rozumiem problem, czy odpowiedź może być tak prosta.
bmike

@patrix: nie, wcale nie
Chris

@bike: Chciałbym po prostu kliknąć dwukrotnie tekst bez otwierania hiperłącza, jeśli przypadkowo go trafię. W Firefoksie mogę przytrzymać wciśnięty klawisz Alt podczas klikania, aby temu zapobiec, czy jest też opcja Safari na Macu?
Chris

Co się stanie, jeśli w przeglądarce Safari naciśniesz alt - a raczej opcję na Macu?
Nicolas Barbulesco
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.