OSX Mountain Lion - Usuwa cienie z Odkrywaj Gest


1

Mam szybkie pytanie. Podczas korzystania z gestu odsłonięcia okna (tj. Rozsuń 3 palce), aby odsłonić pulpit, na ekranie pojawia się cień.

Chciałbym wiedzieć, czy istnieje sposób, aby usunąć ten cień z aplikacji lub skryptu?

Osobiście bez cienia uważam, że pulpit zapewnia bardziej elegancki wygląd.

Odpowiedzi:


1

Celem cieni jest pokazanie, że tymczasowo przesuwasz zawartość do krawędzi, aby „wyczyścić trochę miejsca” na pulpicie, prawdopodobnie tam, gdzie następnie skopiujesz lub zmienisz nazwę pliku lub wykonasz inną krótką akcję z jednym z elementów pulpitu . Jego istnienie oznacza, że ​​masz wiele otwartych okien i jesteś gotowy, aby powrócić do poprzedniej lokalizacji na ekranie jednym gestem.

Jeśli go usuniesz, nie będzie wyglądał inaczej niż zwykły pulpit ze zminimalizowanymi wszystkimi aplikacjami lub, mówiąc, świeże miejsce na pulpicie w ramach Mission Control, i jak w takim razie mógłbyś rozróżnić 2?

Oczywiście powyższe nie musi być odpowiedzią na twoje pytanie (moja odpowiedź brzmiałaby: „Nie ma obsługiwanej metody robienia tego, ani nie znam żadnego defaults writestylu .plist edycji, który by go zhakował), ale być może rozumiem ich cel bardziej pozwoli ci lepiej się z nimi pogodzić.


Tak, to nie odpowiada na moje pytanie
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.