Nie można zainstalować aplikacji z App Store na iPhonie z iOS 7 [zamknięte]


9

Uaktualniłem iPhone'a 4 do iOS 7 ostatniej nocy, ale teraz nie mogę pobierać aplikacji za pomocą App Store na iPhonie. Nadal można pobierać aplikacje za pomocą iTunes na mój komputer i synchronizować telefon, ale jest to uciążliwe.

Otrzymuję błędy, jak pokazano poniżej:

Niezdolny do zakupu
[nazwa aplikacji] nie można kupić w tym czasie. Spróbuj ponownie później.

Czy to znany problem i jak mogę go naprawić?


To naprawdę jest problem obsługi klienta. Wszystkie nowe odpowiedzi nie będą istotne i może to powodować wiele, wiele rzeczy. Jeśli masz podobne pytanie, zapoznaj się z centrum pomocy, w jaki sposób udokumentować rozwiązywanie problemów, zamiast po prostu stwierdzić, że X nie działa.
bmike

Odpowiedzi:


10

Sugeruję wypróbowanie następujących opcji:

 1. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania i przycisk home, aż pojawi się logo Apple. Po ponownym uruchomieniu spróbuj pobrać.
 2. Zresetuj router, z którego uzyskujesz dostęp do Wi-Fi.
 3. Jeśli problem nadal występuje, spróbuj pobrać aplikacje z innej sieci Wi-Fi lub danych komórkowych.
 4. Jeśli się to nie powiedzie, zresetuj ustawienia sieciowe ( Ustawienia> Ogólne> Resetuj ) i wykonaj kroki 2 i 3.
 5. Jeśli problem nadal występuje, zresetuj wszystkie ustawienia ( Ustawienia> Ogólne> Resetuj ) i spróbuj ponownie.
 6. W ostateczności zabierz telefon do Apple Store.

1
Niestety żadna z tych opcji nie rozwiązała dla mnie problemu (choć sądzę, że nadal mogą pomóc pierwotnemu pytającemu). Jestem pewien, że nie jest to związane z połączeniem internetowym, ponieważ próbowałem podłączyć się do wielu sieci Wi-Fi, a także do mojej sieci mobilnej, z których wszystkie wcześniej działały.
Edd

Nic nie znalazłem, żeby to zadziałało Codziennie jestem zły: @: @: @: @: @:
Burhan Ibrahimi

Ponowne uruchomienie iPada działało dla mnie. Podczas instalowania aplikacji nie wyświetlałby mi się monit o podanie hasła do konta Apple i po prostu działał. Po wykonaniu powyższego kroku 1, podczas instalowania aplikacji, pojawiło się pytanie o hasło, a po wprowadzeniu kontynuowało swój wesoły sposób.
błąd

Dzięki Problem został rozwiązany przez twórcę aplikacji

FWIW, sugestia 1 pomogła mi, gdy z jednego miejsca wszystkie pliki do pobrania były „Oczekiwanie”. To na nowym iPhonie 6 z iOS 8.0.2
Thimo Jansen

4

Niestety jest to dość powszechny problem i nie ma łatwego rozwiązania, które gwarantowałoby działanie (inne niż próba później lub pobranie przez iTunes na komputer i synchronizacja).

Jedną z możliwości jest to, że ten błąd wskazuje, że sklep Apple nie może obsłużyć Twojego żądania. W takim przypadku nie ma to nic wspólnego z modelem iPhone'a ani wersją iOS, na której jest uruchomiony (chociaż widzisz to po aktualizacji do iOS 7, ten błąd jest widoczny również w poprzednich wersjach).

Inną możliwością jest to, że masz jakieś oczekujące pobieranie aplikacji (które mogły zostać wstrzymane), a baza danych informacji o pobraniu aplikacji App Store jest uszkodzona. W takim przypadku możesz spróbować usunąć (prawdopodobnie uszkodzoną) bazę danych pobierania na iPhonie, aby aplikacja App Store odbudowała jej bazę danych (aby zabezpieczyć się, upewnij się, że masz kopię zapasową telefonu w iTunes, zanim spróbujesz).


0

Ten komunikat o błędzie najczęściej oznacza, że ​​połączenie zostało przerwane w trakcie pobierania, a rzadziej, ale dość często oznacza, że ​​wystąpił problem z transakcją podczas próby pobrania aplikacji.


Aktualizacja: w twoim konkretnym przypadku może to być problem źródłowy.


Najczęstsze przyczyny:

 • słaba łączność z Internetem . spróbuj przełączyć połączenie internetowe, ponownie uruchomić iPhone'a, restartować routery bezprzewodowe między tobą a Internetem lub po prostu zaczekać na mniej zajęty czas (spróbuj pobierać duże aplikacje w nocy, jeśli masz ciągle wolne połączenie). Istnieje bardzo niewielka szansa, że ​​może to być uszkodzenie sprzętowe anteny telefonu i / lub układów scalonych połączenia bezprzewodowego, które najlepiej byłoby zdiagnozować w sklepie Apple.
 • uszkodzona karta kredytowa lub inne informacje o koncie w sklepie iTunes . Zaloguj się na swoje konto w iTunes i przejrzyj wszystkie informacje (czy adres rozliczeniowy został zmieniony dla karty kredytowej?)
 • problemy z miejscem na telefonie iPhone . W telefonie może być za mało miejsca, aby pobrać aplikację. Istnieją specjalne komunikaty o błędach dla tego rodzaju problemu, ale czasami są maskowane i pokazują się jak wyżej.
 • Niezdefiniowana lub niestabilna konfiguracja oprogramowania . Stan pobierania lub inne informacje dotyczące przechowywania lub łączności w sieci mogą być uszkodzone w telefonie iPhone. Najmniej wymagającym rozwiązaniem jest wykonanie kopii zapasowej telefonu, wyczyszczenie wszystkich danych, ponowna instalacja systemu operacyjnego w telefonie, a następnie przywrócenie danych z kopii zapasowej. Istnieją znacznie prostsze rozwiązania, jeśli można zidentyfikować, że jest to uszkodzenie danych i potencjalne przyczyny uszkodzenia danych. Pamiętaj, że niektóre stany uszkodzenia danych (takie jak na przykład problemy z odblokowaniem telefonu) mogą być niemożliwe do naprawienia w ten sposób - być może będziesz musiał pamiętać, co zrobiłeś, i cofnąć to ręcznie.
 • Sprzęt, łączność lub inne problemy po stronie serwera sklepu iTunes Nie zdarza się to często, ale kiedy tak się dzieje, może powodować, że jesteś odłączony od sklepu na dzień lub dwa, a czasem dłużej. (wyobraź sobie na przykład, czy w sklepie występuje DDoS z sieci). Poczekaj tydzień, a następnie spróbuj ponownie. Czasami (bardzo rzadko) warto ponownie uruchomić iPhone'a po odczekaniu i przed ponowną próbą

Jeśli wypróbowałeś najprostsze rozwiązania najczęstszych problemów, a one nie zadziałały, przejdź do sklepu Apple i poproś technika o telefon. Zwykle mają narzędzia, które pomogą szybko zdiagnozować najczęstsze, ale trudniejsze do wykrycia problemy, i zwykle nie będą obciążać Cię niczym innym niż czasem oczekiwania na znalezienie problemu.


24 GB za darmo iPhone 4 iOS 7.0.4
Burhan Ibrahimi

0

Brakowało mi ikon pobierania niektórych aplikacji. Poszedłem do ograniczeń i zmieniłem oceny aplikacji, aby zezwalać na treści w każdym wieku. Następnie pojawiła się ikona pobierania.


Czy możesz dodać kroki z „Ustawień” do tego, co zrobiłeś?
Rob

0

Aby sobie z tym poradzić, przejdź do ustawień, a następnie do ograniczeń i zobacz wiersz instalowania aplikacji. Włącz go i wyłącz kilka razy, a następnie zamknij ustawienia i przejdź do App Store. Teraz powinieneś być w stanie normalnie pobierać lub aktualizować aplikacje. Mam nadzieję, że to zadziała u ciebie.


0

Miałem ten sam problem co ty z jakiegoś powodu nie mogłem pobrać żadnych aplikacji. A potem postanowiłem zresetować router. Okazuje się, że był to po prostu problem z routerem. Jeśli masz cisco, polecam pobranie linksys connect, to naprawdę pomaga!


0

Moim rozwiązaniem było najpierw ponowne uruchomienie komputera, a następnie uruchomienie i przejście do strony Ograniczenia, a tam zmieniłem opcję „Wymagaj hasła” z „15 min” na „Natychmiast”. Wszystkie moje zamrożone pliki do pobrania zaczęły pytać o hasło, jedno po drugim.


-1

po prostu ustaw ustawienia, wyłącz Wi-Fi i włącz je. Użyłem sieci 3G, wyłączałem i włączałem, problem został rozwiązany.


-1

Znalazłem rozwiązanie.

Gdy jesteś w App Store, zmień kartę na Aktualizacje w prawym dolnym rogu, wybierz Kupione i stamtąd wypróbuj.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.