App Store ciągle wyświetla nieprawidłową liczbę odznak


10

App Store na moim iPhonie ciągle pokazuje, że są 3 nowe aktualizacje, ale kiedy klikam aktualizacje, pokazuje 0 nowych aktualizacji.

Zaktualizuje także liczbę odznak do 0 nowych aktualizacji, ale niewiele później pojawią się 3 nowe aktualizacje. Zobacz zrzuty ekranu:

Jak mogę uzyskać prawidłową liczbę odznak? Niepokoi mnie, że App Store mówi, że są nowe aktualizacje, a nie ma.

iOS 6.1.3 / iPhone 4s


1
Od kilku dni mam ten sam problem. Mam nadzieję, że Apple wkrótce naprawi ten problem.

Ten sam problem iPhone 5S iOS 8.1
mplungjan

Odpowiedzi:


3

Widzę to zachowanie w przypadku aplikacji wymagających systemu iOS 7. Nadal korzystam z systemu iOS 6, a kiedy przechodzę do sekcji Kupione -> Wszystko jest dostępne, gdy dostępny jest przycisk Aktualizuj dla aplikacji z dostępną aktualizacją. Po naciśnięciu przycisku App Store sugeruje zainstalowanie ostatniej zgodnej wersji aplikacji.


Tak, wygląda na to, że liczba znaczków obejmuje aktualizacje aplikacji, które wymagałyby aktualizacji do iOS 7. Ponieważ nadal używam iOS 6, a nie iOS 7, spodziewałbym się, że liczba znaczków będzie obejmować tylko te aktualizacje, które mogę faktycznie wykonać.
ujjain

Najnowsza
wersja

4

Dzięki, bmike , za teorię. Pozwoliło mi to znaleźć co najmniej jedno praktyczne rozwiązanie.

Wejdź do App Store. Wybierz KupioneWszystkie . Teraz ostrożnie przewiń listę w dół. Znajdziesz jedną lub więcej aplikacji o statusie Instaluj zamiast Otwórz . Śmiało i zainstaluj je. Jeśli nie dokonałeś uaktualnienia do iOS 7, możesz otrzymać komunikat, że najnowsza wersja wymaga iOS 7, ale możesz pobrać najnowszą kompatybilną wersję. Dotknij Pobierz, a zostanie zainstalowane.

Są to aktualizacje pojawiające się w liczbie znaczków.


Próbowałem tego i wyświetliło się okno dialogowe „Produkt, który próbujesz kupić, nie jest już dostępny”. Nie jestem pewien, co z tym zrobić. Wydaje się, że nie ma sposobu na usunięcie elementów z tej listy.
user123444555621,

1
Świetnie, to przynajmniej rozwiązało mój problem. Najwyraźniej istnieją aplikacje, które są teraz tylko dla iOS 7 i nie są automatycznie aktualizowane, ale nie są już nigdzie na liście (z wyjątkiem całej listy). Po prostu błąd w iOS 6, który prawdopodobnie już nie zostanie naprawiony.
Wolph

2

Jest to efekt uboczny działania powiadomień na iOS - lub w tym przypadku, co dzieje się, gdy nie działają.

Tego rodzaju błąd pojawia się w centrum gier, gdy powiadomienie o kolejce pojawia się znacznie wcześniej niż rzeczywiste dane gry.

To trochę tak, jakbyś sprawdzał pocztę e-mail i otrzymywał powiadomienie (i tam nawet otrzymujesz dane z koperty pocztowej - kto ją wysłał, datę, temat), ale treść wiadomości wciąż jest przetwarzana i wysyłana na twoją skrzynkę pocztową.

Po stronie sklepu z aplikacjami na komputery Mac widziałem to niedopasowanie od wielu godzin, a nawet w niektórych przypadkach, kiedy aplikacja się rozłączyła. Sklep z aplikacjami na iOS jest znacznie bardziej dojrzały, więc zakładam, że infrastruktura serwera jest albo bardziej solidnie zakodowana, albo ma więcej zasobów, a opóźnienie między sygnalizacją aktualizacji a faktycznym udostępnieniem urządzenia do pobrania jest mniejsze.

Aby dowiedzieć się, jak to naprawić, nie można tak naprawdę wysłać resetu do aplikacji w App Store i trzeba go poczekać.


0

Musisz być trochę cierpliwy. Jeśli masz różne urządzenia z różnymi IOS, takimi jak 6 i 7. ORAZ UDOSTĘPNIJ KONTO, urządzenie w IOS 6 będzie aktualizować liczbę odznak dla aplikacji, które próbuje pobrać, które zostały zakupione gdzie indziej lub na innym urządzeniu. Najpierw przejdź do urządzenia IOS 7 i wykonaj Zakupione - Wszystko jak wyżej. Następnie powtórz na innych urządzeniach IOS. To wyczyściło dla mnie odznakę. Myślę, że to bardziej komunikacja w powiadomieniach między różnymi urządzeniami IOS .....


0
  1. Otwórz w iTunes na PC i pobierz najnowszą wersję aplikacji, która powoduje problem.
  2. Na iPhonie przejdź do /var/mobile/aplications/"app name"i usuńiTunesMetadata.plist

Ten błąd występuje, ponieważ w wersji iOS 7 istnieją różne wersje aplikacji dla każdego systemu operacyjnego (np. Evernote).

Aby znaleźć aplikację, która powoduje problem, przejdź do App StoreKupione i przewiń w dół, aż zobaczysz aplikację, która ma aktualizację w pobliżu, ale nie zaktualizuje się, ponieważ masz iOS 6 lub niższy.


Wspominasz o usunięciu iTunesMetadata.plistpliku przez /var- to wymaga jailbreaka, aby poruszać się po systemie plików w ten sposób… Czy można to osiągnąć alternatywną metodą? Wspominasz także o pobraniu najnowszej wersji aplikacji z iTunes - czy musisz wtedy wykonać synchronizację?
grg

0

Synchronizacja nie jest wymagana. Musisz pobrać najnowszą wersję aplikacji na komputer, aby działała w chmurze i nie wyświetlała się jako aktualizacja po uzyskaniu dostępu do App Store na iPhonie.

Druga plakietka pochodzi z aplikacji już zainstalowanej w telefonie. Nie można tego usunąć bez usunięcia iTunesMetadata.plist (myślę, że możesz uzyskać dostęp do głównego systemu plików telefonu nawet bez jailbreak przy użyciu innych aplikacji na komputerze).

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.