iOS 7: Jak wyłączyć tryb zdjęć seryjnych aparatu?


10

W aplikacji aparatu podstawowego iOS 7 dodał nową funkcję trybu serii, która wykonuje wiele zdjęć po sobie tak długo, jak spust migawki jest wciśnięty. Czy mogę w jakiś sposób wyłączyć tę funkcję i sprawić, by aplikacja zachowywała się jak stara?

Odpowiedzi:


9

Zgodnie z tym artykułem nie ma możliwości wyłączenia trybu zdjęć seryjnych.

Może to być bardzo przydatne do uchwycenia właściwego strzału. Jednak dla tych z was, którzy nauczyli się stabilizować aparat, przytrzymując przycisk migawki zamiast stukania, może to spowodować wiele nieoczekiwanych zdjęć. Ta funkcja wydaje się być włączona w pełnym wymiarze godzin, niezależnie od tego, czy chcesz, czy nie, więc wszyscy musimy po prostu nauczyć się dostosowywać. Lub usuń. Dużo.

Oto kilka alternatyw:

  1. Stuknij przycisk migawki zamiast długo go naciskać
  2. Użyj aplikacji aparatu innych firm

1
Porażka. Przytrzymanie migawki to sposób, w jaki robiłem stabilne zdjęcia. Po raz pierwszy użyłem iOS7, otrzymałem stos 40 zdjęć, nie miałem pojęcia, co się dzieje.
Jin

możesz także spróbować użyć przycisku głośności
Macmaniman

Jak zawsze, jest dziura feedback Apple - apple.com/feedback
jtheletter

2

Obecnie iOS7 nie pozwala na wyłączenie trybu zdjęć seryjnych po przytrzymaniu spustu migawki. Może to być niezwykle irytujące dla tych, którzy są przyzwyczajeni do trzymania przycisku migawki i zwalniania go, aby zrobić zdjęcie w ruchu lub zrobić selfie. Ponadto musisz teraz być bardzo ostrożny, wręczając aparat komuś, aby zrobić zdjęcie, ponieważ może sfotografować 20-30 zdjęć bez wiedzy. Ponadto, nawet jeśli lampa błyskowa jest ustawiona na „wł.”, Aplikacja aparatu nie czeka na naładowanie lampy błyskowej i wykona wiele bezużytecznych zdjęć między cyklami lampy błyskowej.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.