Kontakty z iOS7 zniknęły


12

Wczoraj zaktualizowałem system do iOS 7. Dzisiaj wszystkie moje kontakty nagle zniknęły. Pracowali dziś rano w iOS 7, ale od tego czasu zniknęli.

Nie synchronizuję kontaktów z systemem zewnętrznym (Exchange, iCloud, Google itp.). Wszystkie kontakty były tylko na moim telefonie. Nadal są w książce adresowej mojego komputera, ale kiedy synchronizuję z telefonem i zaznaczam pole Kontakty w obszarze „Zamień informacje w tym telefonie”, w telefonie nie są wyświetlane żadne kontakty.

Ulubione telefony i wiadomości tekstowe nadal istnieją, ale tylko jako liczby.

Mógłbym ręcznie wprowadzić je ponownie, ale jeśli istnieje jakiś podstawowy problem, nie chcę wydawać wysiłku, a potem stracić go później.

Większość Googlingów nie zwróciła żadnej pomocy dla bieżącej wersji. Rozwiązaniami są takie rzeczy, jak iSync, który nie istnieje w Lionie.

Odpowiedzi:


14

Wreszcie znalazłem rozwiązanie. Jeśli tak się stanie, spróbuj włączyć (lub wyłączyć / włączyć) synchronizację kontaktu iCloud, nawet jeśli nie uważasz, że go używasz.

Włączyłem go ponownie (nigdy nie zdawałem sobie sprawy, że było włączone) i wszystkie moje kontakty wróciły. Wydaje mi się, że telefon przez cały czas synchronizował kontakty iCloud i nie wiedziałem o tym.


1
Kwestia ta była obecna tak długo iCloud istniały jak opisano tutaj: iphone-contacts.over-blog.com/... . Rzeczywiście, wyłączenie i włączenie synchronizacji iCloud (tj. Zresetowanie połączenia iCloud z iPhonem) rozwiązuje ten problem w zdecydowanej większości przypadków.
Lee Thibodeaux,

Jeśli żadne z powyższych nie działa dla Ciebie. Wejdź na icloud.com , zaloguj się za pomocą swojego konta iCloud. Otwórz kontakty. Musisz wprowadzić zmiany w kontaktach, aby iPhone mógł rozpoznać zmianę i pobierze kontakty z iCloud. Więc po prostu dodaj nowy „Kontakt”, a następnie spróbuj otworzyć kontakty na iPhonie i dotknij przycisku „Odśwież”. to powinno działać teraz!
arty

Działa to częściowo dla mnie, ale przywróciłem tylko około 20% moich kontaktów. Nadal ... lepiej niż nic ...: /
devios1

Czy możesz dodać kroki niezbędne do włączenia / wyłączenia synchronizacji kontaktów iCloud, aby uzupełnić tę odpowiedź?
Ryan Gates

0

Sprawdź także opcje w Kontaktach na telefonie, ponieważ mój partner miał podobny problem z brakiem większości jego kontaktów i stwierdził, że ustawienie w jego telefonie było ustawione na Ukryj kontakty, a kiedy zmienił na Pokaż wszystkie kontakty, jego pełna lista ponownie pojawiło się. Próbowaliśmy wszystkich rodzajów na komputerze, aby naprawić problem synchronizacji (miał pełną listę kontaktów na swoim iPadzie) bezskutecznie.


Czy możesz dodać szczegółowe informacje o tym, gdzie znaleźć ustawienia Hide Contacts/ Show all Contacts?
Ryan Gates

-2

IOS7 jest kompatybilny tylko z najnowszym iTunes, więc ponieważ ostatnio nie aktualizowałem, synchronizacja kontaktów w chmurze nie mogła w ogóle działać - teraz zaktualizowana i kontakty zostały zwrócone


2
iTunes nie bierze udziału w synchronizacji iCloud, więc co dokładnie zmieniłeś, aby poprawić swoją sytuację?
nohillside
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.