Jakie są bezpośrednie linki pobierania dla iOS 7.0?


10

Bezpośrednie pobieranie (tj. Z serwerów Apple) linki do oficjalnie wydanych wersji oprogramowania iOS do 6.1.4 są wymienione tutaj, wraz z sumami kontrolnymi:

http://theiphonewiki.com/wiki/Firmware

Te obrazy oprogramowania układowego mogą być użyte do przywrócenia w iTunes ( option-kliknij przycisk „Przywróć”) bez pobierania oprogramowania układowego przez iTunes, np. Jeśli masz kilka urządzeń do przywracania na różnych komputerach lub jeśli komputer z iTunes nie jest tak dobrze- podłączony jako inny dostępny komputer.

Jakie są, jeśli istnieją, bezpośrednie łącza pobierania dla iOS 7.0?


1
(FWIW, iPhone Wiki dodała 7.0 pobrań)
kirb

Odpowiedzi:


10

Znalazłem bezpośrednie linki pobierania plików .ipsw z bardzo pomocnego postu Redmond Pie .

Poniższe linki dotyczą wersji 11A465 systemu iOS 7.0:

Jeśli jesteś recenzentem lub masz szczęście dzięki wczesnej dostawie, aktualizacja oprogramowania układowego 5c i 5s - kompilacja 11A470a dla iOS 7.0.1 znajduje się poniżej dzięki uprzejmości artykułu Mike'a Webba na mobilespie :

Ponadto uprzejmie przypominam ludziom, aby nie byli zachłanni - pobieranie wszystkich kompilacji oznacza, że ​​ktoś, kto szuka jednej kompilacji, może nie zostać pobrany.


@bike, bardzo zobowiązany. :-)
Dave

Jeśli ktoś chce edytować te linki, jeśli znajdzie jakieś błędy, będę wdzięczny. Opisy ATT / VZW powinny prawdopodobnie zostać zmienione, aby pasowały również do numerów modeli sprzętu. apple.com/ipad/LTE i apple.com/iphone/LTE
bmike

Mogę przynajmniej zweryfikować poprawność łącza iPhone 4S.
zigg

2
Możliwe jest także, że sieć dostarczania treści jest aktualizowana lub serwery internetowe nie są w stanie odpowiedzieć na wszystkie nadchodzące żądania. W przeszłości miałem doświadczenie, że te linki są trwałe, a błędy to problemy z pojemnością. Ale czas pokaże, czy Apple zmieni je, aby temu zapobiec.
bmike

1
Pamiętaj, aby użyć plików, umieść je w~/Library/iTunes/iTunes Software Updates/
CyberSkull

0

Jeśli potrzebujesz oprogramowania układowego dla starszych urządzeń, możesz je uzyskać ze strony http://iosindex.com/ios-firmware

Lista oprogramowania układowego iOS

Zgubiłem je, tylko próbka poniżej. Użyj tego, który pasuje do twojego modelu urządzenia.

oprogramowanie układowe

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.