Jak wyłączyć powiadomienia kalendarza iOS dla kalendarzy udostępnionych iCloud


9

Jak mogę wyłączyć alerty dotyczące udostępnionych mi kalendarzy iCloud? Chcę tylko zobaczyć alerty dla mojego kalendarza.

Przykład: Moja dziewczyna ma dziś fryzurę i ustawiła alarm, aby pojawił się 15 minut przed wydarzeniem. Nie chcę widzieć tego ostrzeżenia.

Tło: Oto procedura dla iCal: http://howto.cnet.com/8301-11310_39-57562853-285/turn-off-ical-shared-calendar-messages-in-notification-center/?_escaped_fragment_=

Odpowiedzi:


2

Inaczej jest w iOS 8.

Jak opisano w iPad Academy , opcja znajduje się w Ustawienia → Powiadomienia → Kalendarz → Udostępnione zmiany kalendarza.

1. Ustawienia> Powiadomienia

2. Kalendarz

3. Wspólne zmiany kalendarza


2

Przejdź do UstawieniaPoczta, kontakty, inneAlerty kalendarza współdzielonego i przesuń przełącznik.

Alerty udostępnionego kalendarza

Alerty udostępnionego kalendarza

Po włączeniu będziesz otrzymywać powiadomienia o nowych, zmodyfikowanych lub usuniętych udostępnianych wydarzeniach.


2
Tak, wyłączono ten. Wydaje się, że wycisza alerty dotyczące tworzenia, modyfikacji i usuwania zdarzeń. Istnieje inny rodzaj ustawianych przez użytkownika innych alertów, które mogą wystąpić przed zdarzeniem. Też chciałbym je wyłączyć.
Jeff Street

1

W Kalendarzu 7.0 (dostarczanym z Mavericks, OS X 10.9) musisz wyłączyć alerty, jak pokazano w bicie CNET. (Preferencje> Alerty> „Wyłącz udostępnione wiadomości kalendarza w Centrum powiadomień”) Musisz powtórzyć dla KAŻDEGO konta (użyj menu rozwijanego u góry strony).

Aby całkowicie wyłączyć powiadomienia, musisz także wrócić do głównego okna kalendarza, kliknąć prawym przyciskiem myszy kalendarz, który chcesz wyciszyć, i zaznaczyć „Ignoruj ​​alerty”.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.