Jeśli usunę GarageBand i iMovie z mojego MacBooka Air, czy mogę je przywrócić później?


10

Właśnie kupiłem nowego MacBooka Air 13 ”(2013).

Jest fabrycznie zainstalowany z GarageBand i iMovie. Tak naprawdę nie potrzebuję tych aplikacji i chcę zaoszczędzić miejsce na dysku, więc zastanawiałem się nad ich usunięciem.

Jeśli jednak je usunę, czy mogę je przywrócić, jeśli chcę je później?

Odpowiedzi:


10

Powinieneś być w stanie pobrać je za pomocą swojego Apple ID (używanego przy zakupie lub rejestracji nowego Maca) z Mac App Store.

Możesz spróbować się zalogować, a następnie sprawdzić, czy masz do nich dostęp (powinieneś także mieć dostęp do OS X, aby móc go również zainstalować ponownie) , w przeciwnym razie skontaktuj się z Apple, aby uzyskać dostęp do bezpłatnego aplikacje - i OS X Mountain Lion.

http://support.apple.com/kb/HT4718

Przywracanie aplikacji iLife po przywróceniu Internetu OS X Lion lub OS X Mountain Lion

Jeśli usuniesz instalację OS X Lion lub OS X Mountain Lion na nowym komputerze Mac dostarczonym z zainstalowanym OS X Lion lub OS X Mountain Lion, możesz pobrać iPhoto, iMovie i GarageBand z Mac App Store.

  1. Po instalacji uruchom (uruchom) z OS X.
  2. Kliknij dwukrotnie ikonę App Store w doku.
  3. Wprowadź swój identyfikator Apple ID i hasło.
  4. Kliknij Zakupy.
  5. Jeśli wcześniej nie zaakceptowałeś dołączonych aplikacji iLife w Mac App Store, powinieneś zobaczyć swoje aplikacje iLife w części Zaakceptuj. Kliknij Zaakceptuj.
  6. Możesz zostać ponownie poproszony o podanie Apple ID i hasła. Twoje aplikacje iLife zostaną teraz przeniesione do sekcji Kupione. Te aplikacje są częścią oprogramowania dostarczonego z komputerem z systemem Lion. Twoje konto nie zostanie obciążone za nie. Kliknij Zainstaluj, aby zakończyć instalację aplikacji.

-2

Możesz usunąć w dowolnym momencie, iMovie będzie dostępny w App Store jako plik do pobrania o wielkości 2 GB.


Czy mógłbyś rozwinąć swoją odpowiedź? Na zapytanie Różne zawsze są preferowane odpowiedzi wysokiej jakości.
Munesawagi,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.