Czy mogę pobrać bezpłatną aplikację ze sklepu App Store bez karty kredytowej?


14

Niedawno kupiłem iPoda Touch i chciałem pobrać bezpłatne aplikacje. App Store chciał, żebym dostał Apple ID, nie ma problemu. Ale teraz każe mi podać kartę kredytową. Nie mam takiego, a poza tym nie powinienem go potrzebować do pobierania darmowych aplikacji.

Poszukałem tu i w Google i dowiedziałem się, że przy wyborze kart kredytowych powinna być opcja „Brak”, ale jej tam nie było. Potem przeczytałem, że jest wyłączony w niektórych krajach, więc próbowałem powiedzieć iTunes, że jestem w USA (jestem w Argentynie), ale nadal nie mam opcji „Brak”. Później przeczytałem, że najwyraźniej ta funkcja została wyłączona w iTunes 10, więc zainstalowałem iTunes 9, ale nadal nie mam takiej opcji.

Jak mogę wyświetlić opcję Brak karty kredytowej przy pierwszym pobieraniu aplikacji? Nie ma sensu, że do darmowych rzeczy potrzebujesz karty kredytowej.

EDYCJA: Aby wyjaśnić, już założyłem konto w witrynie Apple, szukam sposobu, aby móc wybrać „Brak” przy zakupie aplikacji przez iTunes.


2
Czy próbowałeś kupić bezpłatną aplikację, a następnie kliknąłeś przycisk „Utwórz nowe konto”, czy próbowałeś bezpośrednio utworzyć nowe konto? O ile wiem, opcja „Brak” pojawia się tylko w pierwszym przypadku.
Asmus

Myślę, że próbowałem pobrać aplikację i zobaczyłem, że potrzebuję konta, więc poszedłem na stronę Apple i założyłem je, a potem spróbowałem ponownie i musiałem wybrać kartę kredytową.
Javier

Istnieje wiele powodów, dla których może się to zdarzyć. Jeśli odpowiedzi tutaj nie działają, sprawdź KB i wyjaśnienie tutaj. apple.stackexchange.com/q/125846
bmike

1
W przypadku istniejącego AppleID zmień kraj na USA, wybierz Paypal, anuluj login Paypal, a następnie „Brak” będzie dostępne. Następnie użyj iTunes na komputerze, aby zmienić kraj i adres z powrotem na to, czym powinny być. Zobacz apple.stackexchange.com/a/139634/44901
Matt Wilkie

Odpowiedzi:


7

Aby uzyskać aplikację za darmo (jeśli nie masz opcji wyboru Brak jako opcji płatności), otwórz zainstalowany program ITunes. Następnie z poziomu programu przejdź do ITunes Store, wybierz dowolną bezpłatną aplikację i spróbuj ją kupić (Tłumacz Google lub inny). Poinformuje Cię o zalogowaniu / rejestracji w iTunes. Jeśli utworzysz konto stamtąd , będziesz mógł wybrać opcję Brak jako opcję płatności.

To działało dla mnie kilka razy dla moich klientów.


Niestety już nie :)
bisko

Zrobiłem to jak 2 tygodnie temu, kiedy moi koledzy dostali iPhone'y.
MadBoy,

Czym to się różni od tego, co już zrobiłem?
Javier

1
Właśnie poszedłeś i utworzyłeś nowe konto. Co musisz zrobić, to zainstalować iTunes, a następnie wejść do Sklepu .. znaleźć darmową aplikację i spróbować ją pobrać .. powie Ci, aby zalogować się / utworzyć nowe konto. Zrób to, a będziesz mieć opcję „brak”. Musisz zrobić to wszystko z iTunes, nie ze strony Apple ani nigdzie indziej.
MadBoy,

Tak, właśnie to zrobiłem. Może pytanie nie jest jasne, zredaguję.
Javier

2

Kup kartę upominkową Apple iTunes za 10 USD i wymień ją na swoim koncie iTunes. To powinno być zgodne z ich wewnętrzną logiką i umożliwiać pobieranie bezpłatnych przedmiotów (i oczywiście kupowanie przedmiotów, jeśli chcesz). Po tym, jak moje konto zostało zhakowane z Chin (długa historia, nie pytaj), usunąłem swoją kartę kredytową i dodałem trochę pieniędzy za pomocą karty podarunkowej iTunes, więc jeśli zostanie ponownie zhakowany, nie będą mogli kupić nadmiernej ilości treści.


3
Cóż, idealnie nie powinienem płacić za to więcej; w końcu to darmowe aplikacje.
Javier
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.