Przywracanie iPhone 4S z kopii zapasowej 64 GB do 16 GB


2

Próbuję przywrócić nowego 16 GB iPhone'a ze starej kopii zapasowej 64 GB i pojawia się komunikat o błędzie, że stara kopia zapasowa jest zbyt duża (dla przypomnienia, nie sądzę, że jest to ponad 16 GB) ... stary telefon jest zepsuty, więc nie mogę zminimalizować nowej kopii zapasowej (to było jedno rozwiązanie, które tutaj znalazłem).

Masz pomysł, jak mogę przejść do kopii zapasowej zapisanej w iTunes i ręcznie wyeliminować fragmenty? Każda pomoc bardzo mile widziana. Dzięki!

Odpowiedzi:


3

Nie jest to możliwe w iTunes, który zajmuje się tworzeniem kopii zapasowych i przywracaniem w jednym bloku. Pamiętaj, że synchronizowanie aplikacji różni się od tworzenia kopii zapasowych i przywracania - możesz więc usunąć niektóre aplikacje, aby zwolnić miejsce i spróbować przywrócić.

Kopia zapasowa jest przechowywana pod ~/Library/Application Support/MobileSync/Backup/, ale pliki nie są łatwe w użyciu.

Jeśli chcesz przejrzeć swoją kopię zapasową i zobaczyć, co można selektywnie wyodrębnić lub wykorzystać, możesz to zrobić za pomocą płatnych aplikacji (sprawdź bezpłatne wersje próbne, aby sprawdzić, czy są one pomocne):
iBackup Extractor
iPhone Backup Extractor

Zobacz także:
Przetwarzanie plików kopii zapasowych iPhone / iPod Touch na komputerze


Jako autor drugiego narzędzia podlinkowanego w tej odpowiedzi, zwracam uwagę, że można go użyć do usunięcia plików z kopii zapasowej przed jej przywróceniem. Teoretycznie to zadziała, ponieważ kopia zapasowa będzie w spójnym stanie po usunięciu. Musisz bardzo uważać, które pliki zostały usunięte - i najpierw wykonaj kopię zapasową!
Aidan Fitzpatrick

2

Możesz przywrócić dużą kopię zapasową iTunes iOS na innym urządzeniu iOS z mniejszą ilością miejsca.

Odpowiedziałem na to pytanie w innym miejscu w sieci, jak pokazano tutaj:

http://j.mp/how-to-restore-large-itunes-ios-backup-to-another-device

Oto jak:

  • Korzystając z iTunes, rozpocznij proces przywracania dużej kopii zapasowej iOS na innym urządzeniu iOS z mniejszą ilością miejsca.

  • iTunes ostatecznie wyświetli komunikat informujący, że kopia zapasowa jest zbyt duża, aby ją przywrócić.

  • W tym momencie zwolnij i zwróć uwagę na zakładki u góry i miernik pamięci u dołu okna iTunes. Klikaj karty i odznacz niepotrzebne elementy, takie jak aplikacje i multimedia, które zajmują zbyt dużo miejsca na urządzenie zastępcze.

  • Kliknij lub naciśnij przycisk „Synchronizuj” po dokonaniu wyboru i zakończeniu procesu przywracania.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.