Wyłącz lub wycisz dźwięk kosza


10

Jak mogę wyłączyć dźwięk podczas usuwania pliku z Findera w OS X Mountain Lion?

Nie widzę żadnej konkretnej wzmianki o tym w Preferencjach systemowych lub Preferencjach Findera. Nie chcę wyłączać innych dźwięków; tylko ten jeden.


Czy używasz Mountain Lion?
Dave

Odpowiedzi:


7

Plik dźwiękowy do przenoszenia elementu do kosza znajduje się tutaj:

Przejdź do HD> System> Biblioteka> Komponenty> CoreAudio.component (kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz „Pokaż zawartość pakietu”)> Spis treści> SharedSupport> SystemSounds> dock> „przeciągnij do kosza.aif”

„Przeciągnij do kosza.aif” to plik dźwiękowy odpowiedzialny za efekt audio.

Utwórz kopię zapasową bieżącego pliku, po prostu powiększ go i zamień na cichy (wystarczy szybkie wyszukiwanie w Google - może być konieczne pobranie cichego pliku jako mp3, a następnie przekonwertowanie go na aif).

Może być konieczne ponowne uruchomienie, aby zaczęło obowiązywać.


1
dodawanie ścieżki dla łatwiejszego dostępu w Terminal /System/Library/Components/CoreAudio.component/Contents/SharedSupport/SystemSounds Musisz tylko ponownie uruchomić Findera (z okna dialogowego Wymuś zamknięcie aplikacji).
kot sufitowy

1
10.12.4 nie pozwala mi tego robić z jakiegoś powodu, nawet gdy jestem zalogowany jako root i prefiks cp / mv / cokolwiek z „sudo”. Czy ktoś wie, co byłoby dobrym sposobem na zastąpienie go? Jeśli jest to bezpieczne, byłoby również wygodne, gdybym mógł przechowywać kopię w tym samym folderze co oryginał.
rien333
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.