Jak mogę uniemożliwić iTunes automatyczne pobieranie podcastów?


13

Słucham podcastów, ale prawie zawsze na iPhonie (pobierając je bezpośrednio na iPhone'a) i prawie nigdy na moim komputerze przez iTunes. Synchronizuję iPhone'a z iTunes. Jednak za każdym razem, gdy otwieram iTunes, próbuje automatycznie pobierać nowe odcinki podcastów. Czy istnieje sposób, aby temu zapobiec?

Próbowałem podłączyć iPhone'a, przejść do zakładki Podcasty i odznaczyć Synchronizuj podcasty, ale spowodowało to wyświetlenie okna dialogowego z pytaniem, czy jestem pewien, że nie chcę synchronizować podcastów, i poinformowanie mnie, że jeśli będę kontynuować, wszystkie istniejące podcasty na moim iPhonie zostaną usunięte. Oczywiście to nie jest mój pożądany wynik.

Odpowiedzi:


13

Obserwowane jest domyślne ustawienie podcastów w iTunes, które polega na pobieraniu najnowszego odcinka podcastu.

Aby tego uniknąć, wykonaj następujące kroki:

  1. Przejdź do podcastów w wyskakującym menu Biblioteka iTunes.
  2. Wybierz podcast.
  3. Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz „Ustawienia” (lub alternatywnie kliknij ikonę koła zębatego obok tytułu podcastu na liście odcinków po prawej stronie).
  4. W oknie dialogowym Ustawienia podcastów w menu rozwijanym „ Ustawienia dla” wybierz „Domyślne podcasty” (spowoduje to zastosowanie zmian do wszystkich podcastów).
  5. W menu „Kiedy nowe odcinki są dostępne:” wybierz „Nie rób nic” (domyślna opcja to „Pobierz najnowszy” ).
  6. Kliknij OK.

Dzięki tej zmianie iTunes nigdy nie pobierze nowych odcinków dla żadnego z podcastów. Jeśli chcesz zmienić to ustawienie tylko dla określonych podcastów, możesz to zrobić, wybierając konkretny podcast w menu „Ustawienia dla” i / lub zmieniając ustawienia domyślne.


2
@MKI uważa, że ​​to ustawienie dotyczy tylko podcastu. Jak ustawić to automatycznie dla wszystkich istniejących i przyszłych podcastów, które zasubskrybuję
Metal Gear

18

Dla każdego, kto natknie się na to teraz, w najnowszej wersji iTunes (~ 12.5.1) o wiele łatwiej jest zapobiec pobieraniu wszystkich subskrybowanych podcastów.

Kroki:

  1. Przejdź do „Podcastów” w menu paska menu.
  2. W drugiej kolumnie subskrybowanych podcastów u dołu znajdują się dwa przyciski „Odśwież” i „Domyślne ...”, kliknij „Domyślne ...”
  3. W wyskakującym okienku ustaw „Pobierz odcinki” na „Wyłącz”.

Zrzut ekranu


Czy to zastępuje dodawanie podcastów przed zmianą ustawienia domyślnego?
tubedogg

@tubedogg, jeśli są już pobrane podcasty, zapyta, czy chcesz je zachować, czy usunąć.
santeko

0

Dla Windows iTunes znalazłem ustawienie tutaj: wprowadź opis zdjęcia tutaj


2
Co ciekawe, nie mogę już wyświetlać tej strony. Może to tylko pierwsza wizyta.
RockyMM,

Usunąłem istniejącą bibliotekę iTunes i utworzyłem nową bibliotekę. Następnie pokazało mi pole wyboru „Synchronizuj subskrypcje podcastów ...”.
user674669,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.