Microsoft Office, Exchange, Kalendarz, Drzemka, Ponowne wysyłanie zaproszenia


9

Oto dziwny błąd, stworzyłem spotkanie ponownie w OSX Outlook 2011, ale za każdym razem, gdy włączam drzemkę za pomocą powiadomień OSX, zaproszenie na spotkanie jest wysyłane ponownie o tej samej godzinie. Dlaczego to się dzieje?


1
Rozumiem również ten problem - czy kiedykolwiek dowiedziałeś się, dlaczego tak się dzieje?
Geoff,

1
chciałbym pomóc, po prostu usuwam spotkanie i rozpoczynam nowe, jeśli to konieczne. Prześlij, jeśli coś znajdziesz
Phill Pafford,

1
Widzę też to zachowanie w Kalendarzu Mac.
Emil Rasmussen

1
niestety to zachowanie wydaje się dość powszechne, niezależnie od aplikacji używanej do łączenia się z kontem Exchange (próbowałem z mail.app, Outlook 2011 i Outlook 15.9). Co gorsza, gdy odrzucisz przypomnienie (zamiast go odłożyć), możesz w końcu wysłać odwołanie spotkania.
FLIR31207

Odpowiedzi:


1

Nie mogę potwierdzić, że jest to typowe zachowanie w Mac Outlooku lub Kalendarzu. Działa zgodnie z oczekiwaniami.

Dlaczego to się dzieje?

Jest to problem niezgodności z serwerem Exchange. np. nieaktualna wersja serwera MS Exchange. Jakoś zmiany w Mac Outlooku są ignorowane lub nie są synchronizowane. Jakiej wersji programu Exchange Server używasz? Upewnij się również, że korzystasz z najnowszej wersji Mac Outlooka.

Najlepszym sposobem jest skontaktowanie się z usługodawcą internetowym lub administratorem serwera, aby mógł / mogła zapoznać się z plikami dziennika debugowania.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.