Kontakty iPhone'a nie synchronizują się z iCloud


12

Kontakty na moim iPhonie 4 nie synchronizują się z iCloud, mimo że jest on włączony. Jest to nowy telefon, a kontakty zsynchronizowane podczas pierwszej konfiguracji iCloud, ale nie od tego czasu. Próbowałem „teraz wykonać kopię zapasową” i pojawiły się nowe notatki, ale żadnych nowych kontaktów.


Z jakiego iPhone'a korzystasz? Kiedy mówisz, że nie synchronizują, czy kontakty, które chcesz zsynchronizować, są już dostępne w usłudze iCloud i próbujesz przenieść je na iPhone'a, czy też są już na telefonie i próbujesz je przenieść na iCloud?
tubedogg

To iPhone 4, kontakty, które dodałem do telefonu, nie synchronizują się z iCloud.
Janine

Przejdź do Preferencji systemowych> iCloud, wyłącz Kontakty, poczekaj 15 minut i włącz go ponownie. To pomaga?
tubedogg

Odpowiedzi:


8

Właśnie to zadziałało po rozmowie z bardzo pomocnym starszym agentem technicznym Apple:

Otwórz Ustawienia> Poczta, kontakty, inne> Kontakty - Konto domyślne = musi zawierać czek obok iCloud. Teraz wszystkie przyszłe kontakty utworzone na iPhonie (na iPadzie, wykonaj te same czynności, co powyżej), pojawią się również w iCloud i Outlooku (jeśli skonfigurowałeś również Outlooka).

Jeśli masz kontakty, które są już tylko na iPhonie / iPadzie, będziesz chciał: Otwórz Telefon> Kontakty> Grupy (lewy górny róg)> Ukryj wszystkie kontakty (lewy górny róg). Następnie zaznacz / Zaznacz wszystkie konta e-mail / konta, które widzisz na liście i upewnij się, że iCloud NIE jest zaznaczony tutaj podczas łowienia wszystkich tych nieuczciwych kontaktów. Kliknij Gotowe, a następnie zostaną wyświetlone kontakty zapisane w innym miejscu niż iCloud. Następnie odtwórz te kontakty, które widzisz, wchodząc kolejno w iCloud.com, inne iDevice lub Outlook na pulpicie i utwórz je jako nowe kontakty. W celu uzyskania najlepszych rezultatów radzę NIE naciskać przycisku Zapisz dla nowego kontaktu, dopóki nie PIERWSZY naciśniesz delete * w kontakcie innym niż iCloud, którego kopię chcesz wykonać. Oczywiście naciśnij Usuń tylko po skopiowaniu wszystkich danych kontaktowych.

 • Aby usunąć kontakt na iPhonie / iPadzie: Kontakty> wybierz kontakt> dotknij Edytuj (prawy górny róg)> Przewiń w dół i wybierz Usuń kontakt.

To mi pomogło. Na szczęście miałem tylko 5-6 takich kontaktów, które trzeba było odtworzyć.
Sergio Tulentsev

Ponowne wejście do nich wszystkich będzie ogromnym problemem, ale rozwiąże to raz na zawsze. Dziękuję Ci!
CBarr

6

Jeśli masz więcej niż jedno konto z kontaktami, upewnij się, że kontakty są zapisane na koncie iCoud, a nie na żadnym innym (Ustawienia -> Poczta, kontakty, kalendarz -> Kontakty -> Konto domyślne -> iCloud (lub cokolwiek innego o nazwie). Używam Gmaila jako konta głównego, dlatego nowe kontakty nie są domyślnie dodawane do mojego iCloud.

Jeśli to zrobiłeś i nadal nie działa, usuń swoje konto iCloud z ustawień (Ustawienia -> Poczta, kontakty, kalendarz -> iCloud (lub jakkolwiek to nazwałeś) -> Usuń konto). Uruchom ponownie telefon i dodaj go ponownie, a następnie uruchom ponownie. Twoje kontakty, notatki, wydarzenia itp. NIE zostaną usunięte z twojego konta iCloud, ale wszelkie dane NIE Zsynchronizowane BĘDĄ (oczywiście nie wpływa to na inne konto)!


Edycja: 18.01.2017 ~ Wraz z pojawieniem się wszystkich aplikacji bogatych w funkcje na telefonie, prawdopodobnie okaże się, że inne aplikacje oprócz tych skonfigurowanych w Kontaktach mają dostęp do dodawania / modyfikowania kontaktów, takich jak Facebook. Dlatego czasami ta sama osoba pojawia się wiele razy na telefonie, a nie na komputerze lub innych urządzeniach.


3
 1. Przejdź do Ustawień
 2. Przejdź do iCloud
 3. Przesuń opcję Kontakty na Wył. (Otrzymasz ostrzeżenie, upewnij się, że zapisałeś Kontakty w telefonie)
 4. Zamknij ustawienia
 5. Poczekaj około 5 minut
 6. Wróć do Ustawienia / iCloud
 7. Przesuń opcję Kontakty na Wł. (Otrzymasz wiadomość z prośbą o scalenie Kontaktów, powiedz tak)
 8. Przejdź do Ustawienia / iCloud / Storage & Backup
 9. Wybierz Utwórz kopię zapasową teraz

Prosty i perfekcyjny
żarówka letnia

2

Sugeruję, aby spróbować zresetować dokumenty iCloud.

 • Wejdź na http://www.iCloud.com , zaloguj się za pomocą swojego Apple ID. Kliknij
 • twoje imię i nazwisko w prawym górnym rogu> ustawienia konta Kliknij Resetuj
 • Dokumenty i dane Potwierdź reset

  (to niczego nie usunie, właśnie to zrobiłem i działało dobrze)

 • Uruchom ponownie urządzenia

Zobacz także: http://support.apple.com/kb/HT5824


0

Mam iPhone'a 5S i zalogowałem się na icloud.com (przez Windows) i nie mogłem zobaczyć moich aktualizacji z mojego telefonu. Aby rozwiązać ten problem, w witrynie icloud.com wybrałem ustawienia icloud z menu w prawym górnym rogu i Zaawansowane> Bezpieczeństwo danych i wybierz Wyloguj się ze wszystkich przeglądarek. Po ponownym zalogowaniu się online i na telefonie pojawiły się aktualizacje. Genuis ;-) !!!


0

Myślę, że większość problemu ma związek z faktem, że kontakty można zapisywać w różnych grupach. Jeśli domyślnie iPhone nie zapisuje kontaktów w grupie iCloud, nie zsynchronizuje się z Kontaktami na komputerze Mac. Dlatego musisz skonfigurować iPhone'a, aby zapisywał nowe kontakty w iCloud, a nie w innej grupie (takiej jak Exchange). Możesz też skonfigurować Kontakty, aby synchronizowały się z dowolną alternatywną grupą na twoim iPhonie.


0

Jeśli wszystkie te odpowiedzi nie działają, być może kontakty, które chcesz przenieść na komputer Mac, nie znajdują się na Twoim koncie iCloud. https://discussions.apple.com/thread/3515161 ten wątek naprawił mój problem, ponieważ moje kontakty były faktycznie przechowywane na serwerze Hotmail.


1
Witamy, aby zapytać inaczej! Staramy się znaleźć najlepsze odpowiedzi, które dostarczą informacji, dlaczego są najlepsze. Wyjaśnij, dlaczego według ciebie podany link odpowie na pytanie. Linki mogą ulec zmianie i stać się nieaktualne, dlatego wolimy, aby odpowiedzi były samodzielne, a nie tylko linkiem. Zobacz Jak odpowiedzieć na pytanie, jak udzielić wysokiej jakości odpowiedzi. - Z recenzji
fsb

0

Wygląda na to, że konto domyślne w ustawieniach-> kontakty-> Konto domyślne musi być kontem iCloud, aby nowy kontakt mógł zostać kontaktem „icloud”. Nie mogę znaleźć sposobu na zmianę grupy dla istniejącego kontaktu.

Jeśli domyślnym działaniem, jak w moim przypadku, było konto wymiany, nie zsynchronizuje się z icloud.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.