Jak mogę odtwarzać dźwięk podczas otwartej rozmowy telefonicznej?


21

Chciałbym móc odtworzyć nagranie audio podczas otwartej rozmowy telefonicznej. To znaczy, gdy telefon jest podłączony (połączenie wychodzące), nagrany plik audio jest odtwarzany przez otwarte połączenie telefoniczne. W jaki sposób mogę to zrobić?


Uważam, że szukasz poczty głosowej?
Lie Ryan,

1
@LieRyan Może służyć do zawieszania kogoś lub czegoś podobnego.
Matthew przeczytał

Odpowiedzi:


3

Nie, najlepsze, co można osiągnąć, to odtwarzanie dźwięku przez głośnik, aby mikrofon mógł go odebrać. Nie ma interfejsu API, który mógłby to osiągnąć.


Nie ma potrzeby używania żadnego interfejsu API, możesz odtwarzać dźwięk przez głośnik telefonu, aby mikrofon go podniósł. Wydaje mi się, że powtarzam tę samą odpowiedź, ale z naciskiem, że tutaj nie ma potrzeby żadnego API. Zobacz także moją odpowiedź poniżej.
m__

2

@jim, Spróbuj użyć AudioTrack API w trybie Stream. zobacz poniższy fragment kodu

      AudioTrack track = new AudioTrack(AudioManager.STREAM_VOICE_CALL, mySampleRate, 
      AudioFormat.CHANNEL_CONFIGURATION_MONO, AudioFormat.ENCODING_PCM_16BIT, 
      myBuffersize, AudioTrack.MODE_STREAM);

To powinno działać


1
Entuzjaści Androida zaprojektowali odpowiedzi na pytania użytkowników końcowych dotyczące systemu operacyjnego Android. Może to być odpowiedź dla programisty , ale prawie na pewno nie jest odpowiedzią dla użytkownika .
eldarerathis

1
Czy są jakieś aplikacje, które to robią? Jeśli nie, być może jest tu okazja.
Mateusz

1
@MatthewRead, czy są teraz jakieś takie aplikacje?
kagali-san

Chciałbym skomentować, że to również nie jest możliwe. Po prostu kończy się brak odtwarzania dźwięku lub gra tylko na telefonie z zainstalowaną aplikacją. Sugeruje przetestowanie przed opublikowaniem.
Zły 84

1

Kiedy muszę odtwarzać coś nagranego przez telefon, zwykle włączam głośnik telefonu i zwiększam głośność do maksimum. Wtedy ludzie po drugiej stronie mogą go usłyszeć, ale najlepiej działa na nośnikach głosu HD (dźwięk brzmi znacznie lepiej na drugim końcu) :)


0

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​możesz odtwarzać nagrane audio w aplikacji odtwarzacza muzyki. Mimo że aplikacja przestaje być odtwarzana po podłączeniu telefonu, w przypadku większości aplikacji muzycznych wznowienie odtwarzania jest kontynuowane.

Jeśli chcesz, aby dźwięk był odtwarzany automatycznie, być może możesz użyć poczty głosowej.


-1

Jeśli masz telefon lub urządzenie dodatkowe, na którym możesz odtwarzać plik audio, a oba urządzenia mają porty pomocnicze, po prostu kup tani kabel Aux, odetnij go i podłącz oba przewody w inny sposób, aby telefon myślał, że drugie urządzenie to mikrofon. Działa to lepiej niż po prostu odtwarzanie go przez głośnik, ponieważ jest znacznie bardziej wyraźny i nie ma szumu w tle.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.