Po aktualizacji do Androida Lollipop Moto G 1. generacji staje się wolny i opóźniony


11

Mój telefon komórkowy Moto G 1. generacji staje się opóźniony i powolny po aktualizacji do Androida Lollipop. Pomóż mi to naprawić. Dzięki!

Odpowiedzi:


7

Nie trzeba resetować telefonu. Wyczyszczenie partycji pamięci podręcznej powinno wykonać zadanie. Jak wyczyścić partycję pamięci podręcznej w Moto G


Już mi pomogłem i nie pomogłem. Myślę, że przywrócenie ustawień fabrycznych to jedyna opcja, która pozostała.
Kapé

1
Nie sądzę, że przywrócenie ustawień fabrycznych może pomóc, jeśli wyczyszczenie pamięci podręcznej nie pomogło. W każdym razie nie zaszkodzi spróbować. Ale zanim to zrobisz, pamiętaj, aby wykonać kopię zapasową danych.
pcforgeek

1

Oficjalny przewodnik po procesie czyszczenia pamięci podręcznej Moto G znajduje się tutaj .

Ale jedyną kombinacją, która działała w celu uzyskania dostępu do menu „wyczyść partycję pamięci podręcznej” było: [Spróbuj nacisnąć i przytrzymać przycisk zasilania przez co najmniej dwie sekundy, a następnie bez zwalniania przycisku zasilania naciśnij Vol. Klawisz w górę]


Instrukcje są nieaktualne dla Lollipop. Teraz jest odwrotnie. Na Androidzie w niebezpieczeństwie chcesz nacisnąć przycisk zasilania przez kilka sekund, a następnie stuknąć w Zwiększenie głośności. Mam nadzieję, że to pomoże.

0

Zrobiłem poniższą metodę i działała dobrze dla mnie,

  • Wykonaj kopię zapasową telefonu
  • Przywróć ustawienia fabryczne.
  • Przywróć swój telefon

Teraz powinno być szybko.


Czy to naprawdę przyspiesza? Wydawało mi się, że telefon tak naprawdę nie radzi sobie z systemem OS 5.0.
Jim
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.