Prosta regulacja głośności w Lollipop


9

Czy jest jakiś sposób na prostą regulację głośności w Lollipop? Wystarczająco źle było, gdy każdy strumień multimediów miał swój własny wolumin, ale dodanie priorytetów powiadomień sprawiło, że narzuty związane z zarządzaniem woluminami Androida były niepraktyczne.

Mając to na uwadze, czy jest jakieś narzędzie, aplikacja, profil Taskera itp., Który sprawi, że gdy naciśniesz klawisz „zmniejszania głośności” na moim telefonie, wszystkie strumienie będą ciszej, a kiedy naciskam klawisz „zwiększania głośności” na moim telefonie wszystkie strumienie będą głośniejsze?

Chciałbym, aby było to całkowicie niezależne od kontekstu; jeśli spróbuję zmniejszyć głośność podczas odtwarzania multimediów, chciałbym, aby to również obniżyło głośność dzwonka i odwrotnie.


Najlepszym rozwiązaniem jest zrootowanie i zainstalowanie Xposed Framework. Stamtąd możesz zainstalować gravitybox lub jakąś alternatywę, która oferuje ujednoliconą kontrolę głośności.
Huey,

Problem z tym, co sugeruje OP, polega na tym, że ogólnie głośność dzwonka, multimediów i alarmu ma różne skale, które różnią się w zależności od urządzenia: na przykład w moim telefonie głośność dzwonka wynosi od 0 do 7, ale głośność multimediów wynosi od 0 do 15 .

Odpowiedzi:


2

Ulepszenie roota jest jedną z opcji, ale jeśli nie chcesz tego zrobić, SoundHUD (dostępny tutaj ) przywróci Lollipopowi bardziej tradycyjne sterowanie głośnością. Aplikacja ma również wiele opcji konfiguracji.


Został pobrany ze sklepu Play. Simple Volume może załatwić sprawę.
William
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.