Czy są jakieś urządzenia podobne do iPoda Touch, ale z systemem Android? [Zamknięte]


22

Wiele osób lubi iPody Touches, ponieważ są prawie identyczne z iPhone'ami, ale bez usługi komórkowej (i związanych z nią opłat miesięcznych), a jednocześnie mogą łączyć się z siecią bezprzewodową. Czy są jakieś alternatywne urządzenia z Androidem?

Punkty bonusowe, jeśli ma co najmniej 24 GB miejsca.


patrz także android.stackexchange.com/questions/152/… (to pytanie zostało zadane i migrowane z gadgets.SE przed rozpoczęciem AE)
Michael Paulukonis

Odpowiedzi:


5

Jeszcze nic jakościowego (przynajmniej IMO). Archos właśnie ogłosił nową linię produktów tabletów z Androidem i mniejszych urządzeń. Samsung ogłosił również, że tablet Galaxy (http://news.cnet.com/8301-17938_105-20015395-1.html) wygląda imponująco.

Myślę, że będziesz mieć mnóstwo opcji w okresie świątecznych zakupów. Miej oko na Engadget, nie ma dnia, żeby nie pokazywali kolejnego „wyciekającego” tabletu z Androidem.

ETA: oto link do tabletu Archos 101. Wygląda dość imponująco: http://www.archos.com/products/ta/archos_101it/index.html?country=us&lang=en


Doskonały! Właśnie tego szukam. Niestety Archos 4.3 (tablet Archos o największej pojemności), którego jeszcze nie ma na rynku, ma maksymalną pojemność 16 GB. Ale jestem pewien, że to kwestia czasu, zanim osiągnie 32 GB. Dzięki!

Ponadto: zdaję sobie sprawę, że jest na nim dostępny slot micro-sd. Mam jeden na moim Sansa Clip +, ale dzielenie dostępnego miejsca na 2 oznacza, że ​​nie mogę automatycznie zsynchronizować go z Banshee. Muszę zarządzać nim ręcznie.

Zabawne, zobaczmy, czy cena będzie tego warta, ponieważ jeśli jest to ta sama cena co iPad, będzie to trudna wyprzedaż (z wyjątkiem tego, że możesz dodać więcej miejsca
zamiast

@Dmitriy Likhten Ceny są mniej więcej połową ceny Apple dla wielu produktów Archos. archos.com
Zoot

4

Niedawno zapowiedziany Samsung Galaxy Player SD to Samsung z PMP (Personal Media Player) opartym na systemie Android, podobnie jak iPod Touch.

Ma łączność Wi-Fi i nie ma wbudowanej funkcji przesyłania głosu lub danych, ale poza tym, z niedawno wydanego oficjalnego wideo , wydaje się, że działa dokładnie to samo oprogramowanie z tymi samymi aplikacjami Samsung i dodatkami interfejsu Samsung TouchWiz, jak pełny Galaxy S, choć w mniejszej obudowie z kamerą o niższej specyfikacji.


Wow, co za anemiczne urządzenie. Dlaczego nie mogliby po prostu wypuścić Galaxy S bez radia komórkowego?
Matt

@Matt prawdopodobnie od nazwy „Player SD”, wkrótce zostanie ogłoszony model „Player HD” ...
GAThrawn 24.10.10

3

Wystarczy kupić telefon z Androidem. Nowsze obsługują 32 GB pamięci. Nie musisz aktywować telefonu, jeśli nie chcesz, a otrzymasz całą funkcjonalność. Lub po prostu uaktualnij do telefonu z Androidem, aby mieć to, co najlepsze z obu światów. Sposób, w jaki Android obsługuje muzykę, działa pięknie.


1
Problem polega na tym, że większość telefonów z Androidem wydaje się być w zakresie ~ 500-600 $ bez umowy. Szukam czegoś bliższego ~ 200-300 $.

2
Nie patrzysz we właściwe miejsca. Ebay ma mnóstwo telefonów z Androidem za 300 USD. Po prostu wpisz „telefon komórkowy z Androidem” i wyszukaj. Następnie przewiń w dół i po lewej stronie wpisz zakres cen. Nowe telefony Samsung Galaxy S kosztują nieco mniej niż 350 USD, jeśli możesz je wydać. Z pewnością dostałbym jeden z nich. Chodzi o to, że jeśli spojrzysz wystarczająco mocno, możesz je znaleźć.

3
Nie zgadzam się, że Android dobrze radzi sobie z muzyką. Z jakiej aplikacji korzystasz? Natywna aplikacja muzyczna ma bardzo słabą jakość w porównaniu do iPoda touch.
Gus Paul,

Możesz kupić G1 za około ~ 100 USD w serwisie eBay. Zobacz moją odpowiedź tutaj: android.stackexchange.com/questions/2182/...
Bryan Denny

Czy próbowałeś już sklepu dx.com ? Mają urządzenia z systemem Android za nawet poniżej 100 USD. To prawda, są to chińskie badziewie, ale powinny być świetne dla zwykłego odtwarzacza audio.
trejder

3

Posiadam Archos 43 (16 GB wewnętrzny z gniazdem karty microSD) i bardzo mi się podoba. Pamiętaj o tabletach Archos generacji 8 (Archos 28, Archos 32, Archos 43, Archos 70 i Archos 101), tylko Archos 70 i Archos 101 mają pojemnościowe ekrany dotykowe, więc są to jedyne urządzenia obsługujące wielodotyki w linia produkcyjna.

AKTUALIZACJA:

Od opublikowania mojej odpowiedzi ogłoszono kilka nowych produktów. Sprawdź Amazon Kindle Fire i Samsung Galaxy Player 50 , chociaż oba są większe niż iPod Touch.

Ponadto Archos ogłosił wprowadzenie na rynek nowych tabletów dziewiątej generacji , Archos 80 G9 i Archos 101 G9.1

Tablety Archos ogólnie nie otrzymały do ​​tej pory dobrych recenzji. Dell Streak otrzymał również złe recenzje. Ponadto Google powiedział, że obecna wersja Androida nie jest zoptymalizowana dla tabletów. Osobiście czekałbym na Androida 3. Do tego czasu tablety pierwszej generacji zostaną przekazane, a zdobyte doświadczenia będą prowadzić znacznie lepszą tablety drugiej generacji z zaprojektowanym dla nich systemem Android.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.