Jak uzyskać dokładny czas połączenia?


11

Jak mogę uzyskać dokładny czas, w którym miało miejsce określone połączenie? Jeśli przejdę do „ostatnich” w aplikacji na telefon, zobaczę wpisy z czasami, które brzmią jak Mobile, Yesterday. Potrzebuję dokładnego czasu do minuty.


Po kliknięciu określonego połączenia w rejestrze połączeń powinien on przejść do ekranu z dokładną godziną. Jaki masz rodzaj telefonu? OS? Kilka dodatkowych szczegółów bardzo by pomogło
New-To-IT

Nexus 5, Android 5.0.1
czarny

Odpowiedzi:


13

Dla systemu Android 5.0.x Lollipop:

  1. W menu „Ostatnie” lub „Historia połączeń” dotknij wpis, który chcesz zobaczyć. Otworzy się mini-menu pod wpisem z opcjami „Oddzwoń” i „Szczegóły”.
  2. Wybierz „Szczegóły”, aby zobaczyć szczegóły połączenia.
  3. Stąd możesz zobaczyć czas odebrania / nieodebrania połączenia, a także czas trwania połączenia.

Szczegóły połączeń w aplikacji Telefon

Kliknij obraz, aby zobaczyć większy wariant


3

Mam wersję Moto X 2014 z zapasowym Androidem Lollipop 5.0. Na Verizon. Nie dostaję kolejnego mini-menu ze szczegółami połączenia lub oddzwaniania jako opcji. Pokazuje tylko ostatnią listę z czasem połączenia, a nie czasem trwania.

Różni się to od oryginalnego Moto X i KitKata, z którego właśnie przeprowadziłem się w zeszłym tygodniu. Nie jestem pewien, czy potrzebuję pewnych ustawień wykonanych inaczej.

To naprawdę nie jest dobre - ja też potrzebuję dokładnych czasów (początek - koniec) na rozmowy telefoniczne w celach rozliczeniowych. Kiedyś go miałem, ale teraz wygląda na to, że zniknął.

Jakieś inne dialery, które ludzie próbowali, zawierają to, jeśli nie ma innych ustawień do wypróbowania?

Edytowane 5 minut później - AHA - właśnie go znalazłem - musisz kliknąć wpis, a nie zdjęcie kontaktu, aby pojawiło się menu min. Kliknąłem zdjęcie kontaktu, który wyświetla informacje kontaktowe - a nie szczegóły połączenia.

Na razie wszystko gotowe! Dzięki!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.