Jak mogę oglądać filmy TED offline na Androidzie?


12

Szukam sposobu na zasubskrybowanie i obejrzenie filmów TED Talk w telefonie HTC Desire, ale chcę obsługiwać wyświetlanie offline.

Aplikacja Mother TED wymaga aktywnego połączenia sieciowego, co nie jest odpowiednie, ponieważ chcę móc oglądać filmy w metrze.

Jest takie RSS z MP4 wideo tutaj - czy istnieje coś takiego jak Google Listen który obsługuje MP4 Video?

Odpowiedzi:


2

Używam BeyondPod (pełna wersja) do oglądania TED Talks przez cały czas. Pobiera listę filmów z kanału i możesz wybrać, które z nich chcesz, a następnie odtwarzać je bezpośrednio w BeyondPod. Nie jest wymagane połączenie danych.1

Sugerowałbym użycie doubleTwist . doubleTwist ponownie zakoduje każdy film, aby był odpowiedni dla twojego urządzenia, po prostu przeciągając go na urządzenie wymienione w programie.

doubleTwist ma wbudowaną funkcjonalność do subskrybowania podcastów, ale używam iTunes do organizowania podcastów, następnie używam doubleTwist do wysyłania treści i odtwarzania zawartości na moim HTC Hero.


1

W tym dniu wystarczy pobrać oficjalną aplikację TED i wybrać wykład, który chcesz obejrzeć w trybie offline. Następnie dotknij ikonę pobierania w prawym górnym rogu, aby pobrać. Następnie możesz odtwarzać pobrane filmy offline z My Talkszakładki.

Jeśli jesteś osobą, która lubi odtwarzać filmy z większą prędkością, możesz uzyskać aplikacje obsługujące szybkie odtwarzanie, takie jak VLC for Androidlub Dice Player. Ponieważ wszystkie pobrane pliki są przechowywane /sdcard/Android/data/com.ted.android/files/, możesz skierować odtwarzacz wideo na tę ścieżkę.

Mam nadzieję, że to komuś pomoże.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.