Potrzebujesz przyjaznego samochodu sposobu na słuchanie muzyki?


10

Oto dokładnie to, czego szukam.

1) Chciałbym mieć możliwość używania kontrolek gestów / przesuwania, aby pomijać ścieżki. Jest to o wiele łatwiejsze niż znalezienie przycisku na ekranie dotykowym do zmiany utworów.

2) Zdolność do blokowania ekranu blokady lub sterowania odtwarzaczem z ekranu blokady. Nie mam nic przeciwko, jeśli muszę nacisnąć przycisk zasilania, aby ekran się obudził, ale gdy to zrobię, chciałbym mieć możliwość sterowania odtwarzaczem muzyki bez konieczności blokowania ekranu Androida. Widzę, że zostało to osiągnięte za pomocą pewnego rodzaju aplikacji muzycznej lub aplikacji, która pozwala mi kontrolować, które aplikacje zapobiegają blokowaniu ekranu.

Mam zrootowany Samsung Captivate (Galaxy-S) z niestandardową wersją ROM 2.2.1.

Odpowiedzi:


10

Idź pobierz PowerAmp . Najlepsze 5 USD, jakie kiedykolwiek wydałem na aplikację.

Zawiera sterowanie blokadą ekranu i jestem prawie pewien, że możesz skonfigurować gesty blokady ekranu, aby robić co chcesz. Potwierdzę to naprawdę szybko w mojej instalacji.

Edycja: potwierdzone gestami na ekranie blokady. Przeciągnięcie w lewo i w prawo nad okładką albumu domyślnie pomija utwór do przodu i do tyłu, z dowolnego miejsca w aplikacji lub na ekranie blokady.


Czy to pozwala mi wysyłać dźwięk do mojego głównego urządzenia Bluetooth? Pokochałbym to.
Pitto,

@Pitto - nie wiem, nie używam zestawu słuchawkowego BT, więc oczywiście nigdy go nie próbowałem. Jak powiedział Chance w swoim komentarzu, oferuje 15-dniowy bezpłatny okres próbny, więc naprawdę nie masz nic do stracenia, dając mu szansę.
newuser

Zdejmę mojego leniwego *** z tego krzesła i zrobię to: D Dzięki!
Pitto,

Używam tego teraz. Świetna aplikacja. Czy znalazłeś sposób na wstrzymanie go poza przyciskiem pauzy lub zdjęciem słuchawek? Chcę móc go zatrzymać bez szukania przycisku na ekranie.
Szansa
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.