Lepsza klawiatura na Nexus One?


Odpowiedzi:


4

Istnieje mnóstwo aplikacji na klawiaturę - sprawdź rynek zarówno za darmo, jak i za opłatą.

Nienawidzę stukania i stukania, a dostępne są co najmniej dwie wirtualne klawiatury przesuwne palcem:

Swype jest moim ulubionym - ale do tej pory była dostępna tylko w ograniczonej wersji beta dla Androida. Może znowu ....

ShapeWriter jest dobrym substytutem ... ale to nie jest dostępne na rynku ze względu na reorganizację firmy po połączeniu (dzieci, dlatego FLOS jest dobrym pomysłem). Hit google, a znajdziesz kilka osób, które mają dostęp do .apk. Oto jeden (z 2 września 2010 r.).

JetKeys jest jednym z najdziwniejszych, jakie widziałem. Nie szybowiec - dotknij środka klawisza, a następnie przesuń w kierunku, aby wybrać alternatywne znaki. Świetny pomysł, dziwny w użyciu.


Mam więcej notatek w poście na blogu.


Naprawdę nie mogę uzyskać Swype z powodu wersji beta. Chciałbym wypróbować shapewriter, ale tak naprawdę nie lubię pobierać oprogramowania, którego nie ma na rynku. Więc to pytanie jest wciąż nierozwiązane.

Istnieje jeszcze jedna wirtualna klawiatura przesuwana palcem o nazwie SlideIT.
Lie Ryan,

Uzyskanie wersji beta Swype nie jest trudne, ale musisz się zarejestrować. Następnie wystarczy pobrać i zainstalować Swipe Installer .apk i pozwolić mu to zrobić.
Nick Dixon

2

Właśnie ogłoszony Android 2.3 ma znacznie ulepszoną klawiaturę. Nexus One prawie na pewno dostanie Piernik, a wcześniej niż większość.

Możesz jednak pobrać klawiaturę z piernika na swój telefon. https://market.android.com/details?id=com.moo.android.inputmethod.latin.free


Wideo z klawiatury Gingerbread tutaj, dla tych, którzy lubią widzieć, zanim spróbują: androidguys.com/2010/12/07/hands-gingerbread-keyboard
GAThrawn

nie jest już konieczne zrootowanie, aby zainstalować klawiaturę z piernika na telefonach z piernikiem: market.android.com/…
Lie Ryan

Chłodny. Dzięki @Lie. Zaktualizowałem odpowiednio swoją odpowiedź.
ale

1

Na deweloperach XDA powinno być trochę rzeczy ( http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=560 ), po prostu przeszukaj to łącze. Widziałem pływające klawiatury droidów i założę się, że ktoś ma jeden port dla Nexusa.

Chciałbym również sprawdzić Swype (muszę przejść na ich stronę internetową, aby go pobrać http://www.swypeinc.com/ ) i Swiftkey Beta (można pobrać z rynku. Obie są najlepszymi klawiaturami, których użyłem, ponieważ oba pozwalają na szybkie pisanie i nie są zbyt denerwujące sugestiami.0

Polecam klawiaturę ThickButtons, której używam od lat. Darmowe narzędzie i wykorzystuje algorytm predykcyjny do powiększania najbardziej prawdopodobnych klawiszy dla następnego znaku. Naprawdę dobre dla moich grubych palców i kciuków.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.