Aplikacje ulegają awarii zbyt wolno


11

Za każdym razem, gdy aplikacja ulega awarii na moim Galaxy S, mój telefon wibruje, 15-25 sekund później wibruje nieco dłużej, wyświetla komunikat o błędzie i pyta, czy chcę zamknąć aplikację lub poczekać. Nie wiem, dlaczego to trwa tak długo. Sam opracowałem aplikację i zauważyłem, że ta sama aplikacja natychmiast się zawiesiła w symulatorze Androida, a awaria mojego telefonu zajęłaby naprawdę dużo czasu. (Nie sądzę, że dzieje się tak, ponieważ komputer jest szybszy, ponieważ sama aplikacja działa wolniej na komputerze, tylko awarie są szybsze)

To czasem bardzo denerwujące, ponieważ niektóre aplikacje, z których regularnie korzystam, ulegają awarii i zawsze muszę czekać tak długo. Zastanawiałem się więc, czy istnieje jakiś sposób, aby to zmienić, czy też jest tak samo na wszystkich telefonach Galaxy S / Android.


4
Czy masz GT-i9000? Czy masz zabójców zadań lub coś podobnego, co może na to wpłynąć?
Mateusz

tak, mam GT-i9000 i nie, nie mam żadnych zabójców zadań.
LittleEwok

Odpowiedzi:


3

Mógłbym rozwiązać problem, aktualizując oprogramowanie Kies do najnowszej wersji. Teraz mój numer kompilacji to FROYO.XXJQ3 i wszystko działa tak, jak powinno.


Mój Galaxy S nadal zwalnia z czasem, ale zorientowałem się, że pomaga wyczyścić pamięć podręczną dalvik z menu odzyskiwania. Następny rozruch zajmuje ok. 10 minut, ale potem telefon znów działa ładnie i szybko.
LittleEwok,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.