Jak mogę na stałe wyłączyć Facebook IM?


9

Odkąd mam nowy telefon google (G2), aplikacja na Facebooku działa nieprzerwanie. Wyłączam go i z jakiegoś powodu nadal działa. Nie stanowi problemu, z tym, że zawsze wygląda na to, że pieprzę się na Facebooku, a ludzie wysyłają mi wiadomości błyskawiczne typu „idź do łóżka” lub „cześć? kiedy tylko chcą i że mój telefon mówi, że jestem dostępny na Facebooku, kiedy śpię, w pracy lub cokolwiek innego. (wygląda na to, że jestem bezproduktywny)

Wydaje się, że nie ma sposobu na wyłączenie Facebook IM z mojego urządzenia mobilnego. Czy ktoś ma jakieś sugestie


1
Czy masz Facebooka dla HTC Sense lub oficjalną aplikację Facebooka na Androida?
Mateusz

oficjalna aplikacja dostarczona z moim G2. Ma także duży widget na mojej stronie głównej.
triplethreat78

2
Jeśli masz widżet na swojej stronie głównej, to zawsze będzie działał. Musisz usunąć widżet, aby mieć szansę na zatrzymanie reszty.
GAThrawn

Mam ten sam problem i próbowałem wszystkiego, nawet odinstalowałem aplikację na moim Androidzie, a mimo to moje głupie zdjęcie jest wyświetlane jako „dostępne na telefonie komórkowym” z głupią ikoną telefonu komórkowego obok mojego imienia. Chcę usunąć facebooka .. Już mnie to

Odpowiedzi:


8

Najnowsza wersja aplikacji Facebook nie obejmuje czatu. Możesz odinstalować lub wyłączyć aplikację Facebook Messenger, aby nie uruchamiać wiadomości błyskawicznych.


W starszej oficjalnej aplikacji Facebook na Androida możesz wyłączyć czat, wykonując następujące czynności:

  1. Uruchom Facebooka
  2. Upewnij się, że jesteś w menu głównym (naciśnij Wstecz, jeśli pokazuje kanał wiadomości)
  3. Kliknij „Czat”
  4. Naciśnij przycisk Menu i naciśnij „Przejdź do trybu offline”

Działa to z tym wyjątkiem, że kiedy wracam do czatu, włącza go ponownie. Chciałbym, aby Facebook mógł mieć opcję, w której nie widzisz czatu lub gdy go klikniesz, powinien on nadal być w trybie offline, dopóki nie kliknę „Przejdź do trybu online” lub coś takiego.
triplethreat78

1
@DJTripleThreat Dlaczego musisz iść na czat, jeśli nie chcesz czatować? : P
Matthew Przeczytaj

2
@Matthew .. ha! Cóż, czasami nie chcę rozmawiać, czasem robię, kiedy to robię , chcę wiedzieć, że przez cały ten czas mam offline, mogę włączyć czat, a następnie zobaczyć, jak ludzie wyskakują na zielono, jak każdy normalny klient czatu .
triplethreat78

2

Jeśli masz aplikację FB messenger zainstalowaną na Twoim Droidie, przejdź do aplikacji i otwórz Messenger (niebieska aplikacja FB obok Wiadomości). Naciśnij przycisk menu (4 małe kwadraty z przodu Droida), a powinieneś zobaczyć opcję Wyloguj się po prawej stronie. Bądź ostrożny, gdy się tam wylogujesz, pojawi się komunikat Kontynuuj. Jeśli będziesz kontynuować, po prostu zaloguje Cię ponownie. Więc po prostu zostaw to i wróć do aplikacji i kontynuuj, kiedy chcesz zalogować się do czatu FB.


1

Niestety zauważyłem, że nie można tego zrobić tak dobrze, jak powinno.

Tylko rozwiązanie znalazłem to, aby odinstalować aplikację. Wiem, że wielu dostawców i producentów umieszcza Facebooka jako „aplikację systemową”. Nie wiem, dlaczego tak jest, ale to znaczy, że utknęło tam, dopóki się nie ukorzenisz.

Możesz wylogować się z aplikacji Facebook i albo użyć m.facebook.com w przeglądarce internetowej, albo pobrać alternatywę, taką jak FriendCaster na Androida . (Nie pracuję dla nich, poszukaj innego, jeśli ich nie lubisz).

Joe :)

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.